Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

SuperSołtys 2018. Na prowadzeniu Katarzyna Czerwińska

2018-02-05 11:22:21 (ost. akt: 2018-02-05 12:23:41)

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne/Facebook/

Wyjątkowych sołtysów jest w naszym powiecie sporo. I na pewno niejeden zasłużył na tytuł SuperSołtysa 2018. W naszym plebiscycie prowadzi Katarzyna Czerwińska, sołtys Zdor.

Sołtys to ktoś taki, kto nie tylko mówi, co trzeba robić, ale sam zakasuje rękawy i bierze się do roboty. Właśnie takich liderów, takich SuperSołtysów, szukamy w naszym plebiscycie.

W naszym konkursie prowadzi Katarzyna Czerwińska, sołtys sołectwa Zdory (gmina Pisz). Pani Katarzyna ma 33 lata, jest sołtysem od trzech lat, to jej pierwsza kadencja. Uważa, że dobry sołtys powinien być zaradny i komunikatywny.

— Trzeba być przede wszystkim otwartym do ludzi. To bardzo ważna umiejętność — mówi Katarzyna Czerwińska. — Ja bardzo lubię współpracować z ludźmi i staram się pomagać w każdej sprawie z jaką zwracają się do mnie mieszkańcy. Uważam, że dobry sołtys powinien mieć umiejętność integrowania lokalnej społeczności — dodaje.

Na drugim miejscu, tuż za Katarzyną Czerwińską, plasuje się Czesław Janczewski, sołtys Mikosz (gmina Orzysz), a na trzecim Barbara Barańska-Głowienka, sołtys Wiartla (gmina Pisz). Jednak do 9. marca (wtedy kończy się nasz plebiscyt) wszystko się jeszcze może zmienić.

Zachęcamy do udziału w głosowaniu. Pokażmy ciężko pracującym na rzecz lokalnej społeczności sołtysom powiatu piskiego, że doceniamy ich wysiłki. To jedyna taka okazja!

Tytuł "Super Sołtysa 2018" Powiatu Piskiego otrzyma sołtys, który uzyska największą liczbę głosów oddanych za pomocą sms’ów nadesłanych w głosowaniu. Kolejnym dwóm kandydatom zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEKPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages