Poniedziałek, 27 maja 2019. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Posiedzenie Powiatowego Zespołu ds. Ekonomii Społecznej

2018-01-16 15:34:45 (ost. akt: 2018-01-16 15:38:57)

Autor zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Piszu

Za nami kolejne posiedzenie Powiatowego Zespołu ds. Ekonomii Społecznej.

W trakcie spotkania grupy roboczej w zakresie programu rozwoju ekonomii społecznej w Powiecie Piskim poruszone zostały takie kwestie jak między innymi:
społecznie odpowiedzialne zlecanie zadań publicznych i społecznie odpowiedzialne zamówienia publiczne; klauzule społeczne – podstawa prawna i wskazówki dotyczące ich stosowania; inne rozwiązania pozwalające uwzględniać aspekty społeczne w zamówieniach publicznych; praktyka stosowania klauzul społecznych – zalety i ograniczenia.

W spotkaniu uczestniczył między innymi krajowy ekspert w dziedzinie zlecania zadań publicznych oraz zamówień publicznych Tomasz Szimanek z Akademii Rozwoju Filantropi w Polsce. Wiedza, którą przekazał uczestnikom spotkania daje im nie tylko nowe możliwości, ale także szansę na rozwój ekonomii społecznej na obszarze Powiatu Piskiego

Źródło:
Starostwo Powiatowe w Piszu

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Marcin Miętus #2419911 17 sty 2018 13:22

    Bardzo ładna fota. Pan z laptopem i łykający wiedzę słuchacze. No dobrze, dość żartów. Teraz pytanie - ile kosztował ekspert i jak jego szkolenie przełożyło się na konkretne problemy? Najlepsze jednak jest ostatnie zdanie tej niby-notatki: „ Wiedza, którą przekazał uczestnikom spotkania daje im nie tylko nowe możliwości, ale także szansę na rozwój ekonomii społecznej na obszarze Powiatu Piskiego”. Teraz, drogi autorze, konkrety proszę.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages