Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Anielka przyszła na świat minutę po północy

2018-01-02 13:20:00 (ost. akt: 2018-01-02 21:13:58)
Pani Justyna wraz z córeczką - Anielą

Pani Justyna wraz z córeczką - Anielą

Autor zdjęcia: Beata Smaka

W Nowy Rok jako pierwsza na świat przyszła dziewczynka - Aniela. Szczęśliwymi rodzicami zostali Justyna Steczkowska oraz Marcin Kozłowski z Pisza.

Waży 2,350 kg i mierzy 53 cm. Aniela Kozłowska to pierwsze dziecko urodzone w 2018 roku w piskim szpitalu. Dziewczynka przyszła na świat 1 stycznia, minutę po północy. — Bardzo chciałam, żeby Anielka urodziła się w nowym roku i udało się! Muszę jednak przyznać, że to nie było takie proste – śmieje się mama dziewczynki pani Justyna Steczkowska i dodaje: — Po tych wszystkich bólach to moja najwspanialsza nagroda. Córeczka cały czas jest przy mnie i jest to cudowne uczucie. Lepszego początku roku nie mogłam sobie wyobrazić.

Anielka jest pierwszym dzieckiem pani Justyny oraz pana Marcina Kozłowskiego. Dla młodych rodziców była to z pewnością niezapomniana noc. W końcu Sylwester spędzony na porodówce nie zdarza się zbyt często.
Tata Anielki był obecny przy porodzie. Choć zdążył w ostatniej chwili. — Zostawiłam telefon w sali i poszłam do położnych. Chłopak przez dłuższy czas nie mógł się do mnie dodzwonić. Zaniepokojony wsiadł w samochód i przyjechał do szpitala. Jak mi później powiedział, miał złe przeczucie. Kiedy zobaczył puste łóżko, bardzo się wystraszył i pobiegł na porodówkę. Kiedy wszedł ja właśnie rodziłam. Był w ogromnym szoku. Gdy zobaczył córeczkę, popłakał się ze szczęścia — opowiada pani Justyna.

Mama i mała Anielka czują się dobrze. Cała rodzinka jest bardzo szczęśliwa. A my im serdecznie gratulujemy i życzymy Wszystkiego Najlepszego!

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages