Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Spotkanie opłatkowe w piskiej komendzie

2017-12-23 12:00:00 (ost. akt: 2017-12-22 11:42:47)
Spotkanie opłatkowe

Spotkanie opłatkowe

Autor zdjęcia: KPP Pisz

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia w Komendzie Powiatowej Policji w Piszu odbyło się spotkanie opłatkowe. Uczestniczyli w nim policjanci, pracownicy cywilni oraz zaproszeni goście. Wśród nich nie zabrakło przedstawicieli lokalnych samorządów oraz podmiotów współpracujących z policją.

W czwartek (21 grudnia) w Komendzie Powiatowej Policji w Piszu odbyło się spotkanie wigilijne. Uczestniczyli w nim policjanci, pracownicy cywilni oraz zaproszeni goście. Wśród nich byli: Ksiądz Kapelan – Jan Karbowski, Starosta Powiatu Piskiego- Pan Andrzej Nowicki Burmistrz Pisza - Pan Andrzej Szymborski oraz Prokurator Rejonowy w Piszu- Pan Rafał Kulągowski.

Komendant Powiatowy Policji w Piszu, mł. insp. Radosław Drach życzył policjantom, pracownikom cywilnym, ich rodzinom oraz gościom:

„aby magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniosła spokój i rodzinną radość. Niech każda chwila Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem. Życzę Państwu radosnego nastroju, serdecznych spotkań w gronie najbliższych oraz wszelkiej pomyślności. Niech Nowy Rok 2018 będzie czasem wzajemnego dobra i pokoju, obfitującym w sukcesy zawodowe i osobiste.”

Po tych życzeniach, wszyscy tradycyjnie podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia. Zaproszeni goście życzyli, funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym piskiej jednostki, a także ich rodzinom, spokojnych świąt spędzonych w gronie najbliższych oraz dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

I tak w świątecznej atmosferze, przy dźwiękach kolęd, wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu, aby wspólnie spędzić te miłe przedświąteczne chwile.

Dzień wcześniej spotkanie wigilijne zorganizowali policjanci i pracownicy cywilni Komisariatu Policji w Orzyszu. Funkcjonariuszy odwiedzili: Wicestarosta Powiatu Piskiego – Pan Marek Wysocki oraz Burmistrz Orzysza – Pan Zbigniew Włodkowski. Wszyscy wspólnie zasiedli przy wigilijnym stole.

KPP Pisz


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages