Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Jedynka wciąż w ofensywie! Tym razem mistrzostwo w siatkówce!

2017-12-04 15:39:58 (ost. akt: 2017-12-04 15:45:06)

Autor zdjęcia: archiwum SP1

SIATKÓWKA/// Podczas rozegranych dziś (4 grudnia) w Pasymiu Mistrzostw Rejonu V w Mini Piłce Siatkowej, podopieczni SP1 Pisz stanęli na najwyższym stopniu podium!

To co wyprawiają ostatnimi czasy w sporcie reprezentanci piskiej "Jedynki", z pewnością wykracza poza granicę "zwykłego" mistrzostwa. Nie zdążył bowiem opaść kurz po zdobyciu przez nich tytułu wicemistrzów województwa w mini piłce nożnej, a ich szkoleniowcy znów muszą szukać miejsca w szkolnych gablotach na nowe trofea.

By jednak zdobyć "złoto rejonu", piszanie musieli pokonać rywali ze Szczytna, Mrągowa i Pasymia. A jeśli była taka potrzeba... To po prostu zaczęli wykonywać swoje zadanie, do zera rozprawiając się z ich pasymskimi i mrągowskimi rówieśnikami.

Dużo wyżej poprzeczkę zawiesili im siatkarze z SP w Szczytnie, którzy po zaciętym boju pokonali ekipę z Pisza (1:2). W pozostałych spotkaniach jednak nie poszło im już tak dobrze, przez co złote krążki zawisły na szyjach naszych reprezentantów.

Co więcej, 1. miejsce zagwarantowało ekipie piskiej "Jedynki" awans do półfinału mistrzostw wojewódzkich. Czy i tam zdobędą złoto?
Złoty skład SP 1 w Piszu: Miłosz Kosakowski, Damian Bogdański, Leon Chrostowski, Damian Zaczkowski, Dawid Paulin, Adrian Malinowski, Ruszczyk Bartosz, Błażyński Damian

http://m.wm.pl/2017/11/orig/piska-429585.jpg
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages