Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Trwa XI Festiwal Piosenki Polskiej "O Złotą Nutę Pisza"

2017-12-01 14:15:00 (ost. akt: 2017-12-01 14:21:20)

Autor zdjęcia: Elżbieta Żywczyk

W Piskim Domu Kultury trwają eliminacje w poszczególnych kategoriach wiekowych. Soliści i zespoły rywalizują O Złotą Nutę Pisza XI. Festiwalu Piosenki Polskiej, nad którym honorowy patronat objął Burmistrza Pisza Andrzej Szymborski.

Konkurs co roku cieszy się ogromną popularnością i przyciąga wokalistów z całego regionu. W tym roku zgłosiło się blisko 80 uczestników. Z Pisza, Szczytna, Ełku, Kolna, Wilkas, Giżycka, Elbląga, Kętrzyna i Suwałk. Artyści rywalizują będą w 6. kategoriach wiekowych. Ocenia ich Jury w składzie:
Joanna Kamieniecka - muzyk, dyrektor Domu Kultury w Orzyszu, Agata Rożniatowska - nauczyciel w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I - go stopnia w Piszu i Katarzyna Sobiech - dyrektor Piskiego Domu Kultury.

Do wygrania są atrakcyjne nagrody - na laureatów oprócz nagród rzeczowych czeka również profesjonalna sesja nagraniowa. Koncert finałowy, w którym wystąpią laureaci festiwalu odbędzie się o godz. 18.00 w sali widowiskowej Piskiego Domu Kultury. Wstęp wolny.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages