Wtorek, 13 listopada 2018. Imieniny Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Otrzymali cenne certyfikaty

2017-11-13 14:05:00 (ost. akt: 2017-11-13 14:01:13)
Certyfikat odebrała m.in. dyrektor II LO w Piszu Małgorzata Oświęcimko

Certyfikat odebrała m.in. dyrektor II LO w Piszu Małgorzata Oświęcimko

Trzy piskie szkoły otrzymały certyfikat „Szkoła wierna dziedzictwu”. W gronie nagrodzonych znalazła się również placówka z gminy Orzysz.

Certyfikat przyznawany jest przez Kuratorium Oświaty w Olsztynie za promowanie postaw patriotycznych, podejmowanie działań kształtujących tożsamość narodową i regionalną oraz upowszechnianie wiedzy na temat polskiej historii. O wyróżnienie starało się ponad 250 szkół z Warmii i Mazur. Kapituła zdecydowała o nagrodzeniu 86 placówek. Wśród nich znalazły się nasze szkoły: II liceum Ogólnokształcące w Piszu, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Piszu, Zespół Szkół Katolickich w Piszu, a także Zespół Szkolno-Przedszkolny w Okartowie. Certyfikat przyznawany jest na 3 lata. 10 listopada w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia nagród.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages