środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Wmurowano kamień węgielny pod budowę Bialmedu w Piszu

2017-11-08 09:30:00 (ost. akt: 2017-11-09 13:28:39)

Autor zdjęcia: Elżbieta Żywczyk

Nowoczesny obiekt powstaje w Piszu przy ulicy Warszawskiej. To Centrum Logistyczne Spółki "Bialmed" z Białej Piskiej. Wczoraj (7 listopada) wmurowano kamień węgielny pod budową. Inwestycja zakończy się w lipcu 2018 roku.

Przy wjeździe do Pisza od strony Kolna, przy ulicy Warszawskiej, powstaje imponujący obiekt obejmujący swym zasięgiem 5-hektarową zabudowę. Inwestorem nowo powstającego obiektu jest firma „Bialmed” z Białej Piskiej założona w 1991 r. przez braci Andrzeja i Ryszarda Rogińskich.

Dziś "Bialmed" to ogromna firma i jeden z liderów rynku medycznego w naszym kraju. Dostarcza sprzęt, wyposażenie, materiały medyczne i produkty lecznicze do kilkuset szpitali, klinik i gabinetów lekarskich, a także do hurtowni medycznych i sklepów w całej Polsce!

W lipcu br., na działce zakupionej od Gminy Pisz „Bialmed” rozpoczął budowę własnego centrum logistycznego. To będzie bardzo nowoczesny obiekt. Łącznie 5 hektarów zabudowanej przestrzeni.

Pod jedną strukturą konstrukcyjną zajmującą 14,5 tyś.m2 powierzchni znajdą się szeroki na 80 m i długi na 160 m budynek z ogromną rampą, dojazdem dla TIR-ów i całym niezbędnym zapleczem dla prawdziwego centrum

Wczoraj (7 listopada) wmurowany został kamień węgielny. W kapsule czasu, którą wmurowano pod budowę znalazły się m.in.: zapis o inwestorze - firmie, wykonawcy inwestycji, aktualna Gazeta Olsztyńska, monety oraz informacje elektroniczne wraz ze zdjęciami zapisane na penn-drive.

W uroczystości oprócz gospodarza obiektu - przedstawicieli inwestora, generalnego wykonawcy (ATLAS WARD Polska Sp. z o.o. we Wrocławiu) oraz projektanta (Pan Łukasz Reszka) uczestniczyli m.in. Burmistrz Pisza Andrzej Szymborski, Wicestarosta Piski Marek Wysocki, reprezentujący Posła na Sejm RP Jerzego Wojciecha Małeckiego - Dawid Listowski.

Więcej informacji w piątkowym (10 listopada) wydaniu Gazety Piskiej.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages