Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Międzynarodowa konferencja o dzielnicowych i wyróżnienie dla Adama Trzonkowskiego

2017-10-19 12:31:18 (ost. akt: 2017-10-19 13:09:19)

Autor zdjęcia: Beata Smaka

Dzielnicowy w środowisku lokalnym - jego zadania i wpływ na bezpieczeństwo - to tytuł międzynarodowej konferencji, która rozpoczęła się dziś (19 października) w Starym Ogólniaku w Piszu.

Biorą w niej udział policjanci, komendanci oraz dzielnicowi z całego regionu. Gośćmi specjalnymi są funkcjonariusze z Holandii.

Uczestnicy konferencji rozmawiają o pracy dzielnicowego w Polsce oraz Holandii. Warto dodać, że Komenda Powiatowa Policji w Piszu po raz drugi jest gospodarzem tak ważnego wydarzenia.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi insp. Tomasz Klimek, Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie, poseł Jerzy Małecki, starosta Piski Andrzej Nowicki oraz zastępca burmistrza Białej Piskiej Andrzej Braun.

Spotkanie było doskonałą okazję do wręczenia wyróżnienia mł. asp. Adamowi Trzonkowskiemu z komisariatu w Białej Piskiej. Dzielnicowy otrzymał pochwałę z rąk przełożonych za zaangażowanie w pomoc choremu rodzeństwu z Pisza.

Konferencja, która została zorganizowana pod honorowym patronatem Starosty Piskiego potrwa dwa dni. Więcej na ten temat w następnym wydaniu Gazety Piskiej.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages