środa, 19 września 2018. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Teatr dla dzieci w bibliotece

2017-10-04 08:00:00 (ost. akt: 2017-10-04 06:17:02)

Autor zdjęcia: M-GBP w Piszu

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Piszu realizuje program edukacji czytelniczo-teatralnej i zaprasza na spotkania grupy szkolne i przedszkolne.

Teatr dla dzieci - to spotkania z aktorami Teatrów KRAK-ART i Edu-Artis z Krakowa, Teatru pod Orzełkiem z Białegostoku oraz Mini teatrzykiem małego widza (Kamishibai).

W piątek, 28 września, odwiedził piską bibliotekę bardzo lubiany przez dzieci Teatr KRAK-ART z przedstawieniem "Stoliczku nakryj się" wg. baśni braci Grimm. Tak wielkich emocji wśród dzieci jeszcze nie było. Już od pierwszych chwil przedstawienia mali widzowie próbowali ratować młodego bohatera przed karczmarzem - oszustem.

Głośnymi podpowiedziami i radami usiłowali zmienić tok wydarzeń. Aktorzy świadomie angażowali widzów zapraszając na scenę kolejne dzieci, prosząc je o radę i pomoc. Pytali widzów o zdanie i prowokowali do wyrażania opinii na temat dobra i zła, uczciwości i oszustwa oraz nagrody i kary.

Pomysłowe kostiumy, oryginalne dekoracje, a także humor aktorów, sprawił, że wszyscy znakomicie się bawili.

Następne spotkanie z aktorami 20 października - serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny. Zapisy grup w Oddziale dla dzieci. Szczegóły na stronie www.biblioteka.pisz.plCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages