środa, 5 sierpnia 2020. Imieniny Emila, Karoliny, Kary

Piskie starostwo ponownie wśród laureatów konkursu "Przyjazny Urząd"

2017-09-27 08:45:22 (ost. akt: 2017-09-27 08:51:10)
Nagrody odebrał starosta piski Andrzej Nowicki

Nagrody odebrał starosta piski Andrzej Nowicki

Autor zdjęcia: www.przyjazny-urzad.org

Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości w Katowicach przyznaje Znak Jakości „Przyjazdy Urząd” najbardziej innowacyjnym, nowoczesnym i proklienckim jednostkom sektora publicznego w Polsce.

Kapituła złożona z naukowców specjalizujących się w problematyce administracji publicznej i zarządzania jakością oraz przedstawicieli środowisk praktyków zarządzania publicznego przyznają w dwuetapowym konkursie, na okres 12 miesięcy, tytuł „Przyjazny Urząd”. Już w roku 2016, kapituła po raz pierwszy zwróciła uwagę na szczególną jakość usług Starostwa w Piszu, przyznając Certyfikat Przyjaznego Urzędu i nagrodę w kat. Wzorowa Jakość. Te prestiżowe nagrody były silną motywacją do jeszcze bardziej efektywnej pracy na rzecz budowania w urzędzie kultury i jakości, co w konsekwencji przełożyło się na kolejne wyróżnienia w roku 2017.

Tym razem, piski urząd otrzymał nie tylko Certyfikat Przyjaznego Urzędu i znalazł się w gronie laureatów pośród 23 innych instytucji, ale zdobył również Wyróżnienie Nadzwyczajne w kategorii „Innowacyjny Urząd”. Podczas oficjalnej gali, która odbyła się 19 września w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnej pod Warszawą, nagrody odebrał starosta Andrzej Nowicki.

Podsumowując przyznanie wyróżnienia, starosta zaznaczył, że nagrody są wynikiem pracy całej kadry piskiego urzędu. - Wyróżnienia należą do wszystkich pracowników naszego starostwa, których profesjonalizm oraz ciężka praca w ciągu ostatnich 12 miesięcy została doceniona ponownie. Bardzo się cieszę z obu nagród, za które w imieniu pracowników Starostwa Powiatowego w Piszu serdecznie dziękuję Z pewnością nie poprzestaniemy na laurach i w dalszym ciągu będziemy dokładać wszelkich starań, by mieszkańcom Powiatu Piskiego zawsze zapewniać fachową i przyjazną obsługę - powiedział Andrzej Nowicki.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages