środa, 19 września 2018. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Stara się być blisko ludzi

2017-09-28 18:00:00 (ost. akt: 2017-09-28 11:47:47)

Idą łeb w łeb. Mamy dwóch liderów w plebiscycie na najpopularniejszego dzielnicowego powiatu piskiego. Jak na razie w czołówce są asp. szt. Jakub Lewandowski z Rucianego-Nidy oraz st. asp. Piotr Jabłoński z Pisza. Obaj panowie zdobyli 36,4 proc. Państwa głosów (dane z 26.09.2017 r., godz. 20.53 - przyp.red).

— Dzielnicowy powinien rozwiązać każdy problem. Zarówno ten błahy, jak i bardzo poważny — mówi asp. szt. Jakub Lewandowski. Dzielnicowy z Rucianego-Nidy to laureat naszego plebiscytu z 2011 roku. Policjant zajął również 2. miejsce w edycji konkursu, która odbyła się kilka miesięcy temu. — Bardzo się cieszę.To pokazuje, że jestem rozpoznawalny w swoim środowisku. Jako dzielnicowy staram się być blisko ludzi. Organizuje różne spotkania, by mieć z mieszkańcami jak najlepszy kontakt — przyznaje lider naszego rankingu. Asp. szt. Jakub Lewandowski pracuje w policji od 14 lat. Obsługuje teren miasta Rucine-Nida. Jego największym hobby jest wędkarstwo.

Przypomnijmy, powiatowy tytuł „Najpopularniejszy Dzielnicowy” otrzymają kandydaci, którzy w danym powiecie uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. 10 dzielnicowych, którzy uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów ze wszystkich powiatów otrzymają wyróżnienia regionalne.

Głosowanie polega na wysłaniu głosu sms’em. Koszt jednego sms’a wynosi 1,23 zł z VAT. Głosowanie rozpoczyna się 8 września 2017 r. i trwa do 26 października 2017 r. do godziny 23.59. Czytelnik uczestniczący w głosowaniu może oddać dowolną liczbę głosów. Ogłoszenie wyników plebiscytu oraz prezentacja laureatów nastąpi na łamach Gazety Olsztyńskiej, Dziennika Elbląskiego i tygodników lokalnych Grupy WM oraz na stronach internetowych Grupy WM. Szczegóły dotyczące głosowania Znajdziesz TUTAJ

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages