Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Za nami regaty o Puchar Jeziora Roś

2017-09-12 14:51:18 (ost. akt: 2017-09-12 15:05:59)

Autor zdjęcia: PMOS Pisz

Regaty o „Puchar Jeziora Roś” w klasie cadet Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Piszu może zaliczyć do bardzo udanych.

Paweł Grabowski i Krystian Krysiak w klasyfikacji ogólnej zostali złotymi medalistami. Załoga PMOS-u wygrała bez większego problemu.
Czwarte miejsce w klasyfikacji ogólnej zajęli Piotr Leymańczyk i Julia Mielewczyk, którzy jednocześnie w klasyfikacji mix byli drudzy. Szóste miejsce w klasyfikacji ogólnej wywalczyły Magdalena Leymańczyk i Zuzanna Grusznis oraz drugie miejsce w kategorii dziewcząt. Na trzynastej lokacie w klasyfikacji ogólnej uplasowały się Patrycja Raszczyk i Zuzanna Zachłowska, które zarazem były pierwsze w kategorii do lat 14, a dwudzieste piąte miejsce w klasyfikacji ogólnej zajęły Wiktoria Ryzińska i Izabela Leymańczyk.

Podczas regat podsumowano m.in. wyniki Klubowego Pucharu Polski, w którym Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Piszu zajął drugie miejsce.

Drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej Pucharu Polski Cadet zajęli Paweł Grabowski i Krystian Krysiak, drugie miejsce w kategorii mix Piotr Leymańczyk i Julia Mielewczyk, a trzecie miejsce w klasyfikacji dziewcząt Magdalena Leymańczyk i Zuzanna Grusznis.

źródło: PMOS PiszCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages