Wtorek, 19 czerwca 2018. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Na placu Daszyńskiego zagoszczą myśliwskie klimaty

2017-08-25 08:15:00 (ost. akt: 2017-08-25 08:11:04)

Znany aktor Piotr Cyrwus będzie gotował podczas tegorocznej edycji Myśliwskich Smaków. Najlepsza impreza myśliwska w regionie startuje już dziś (25 sierpnia) o godz.14.00 na placu Daszyńskiego w Piszu.

Pokazy psów myśliwskich, kultowy już konkurs nalewek, zawody wędkarskie, turniej strzelecki z wiatrówki, jarmark regionalny - przed nami 9. edycja Myśliwskich Smaków. Jak co roku, wydarzenie będzie prawdziwą gratką dla pasjonatów łowiectwa, tradycji myśliwskich oraz „skarbów”, które skrywa w sobie Puszcza Piska.

- Jestem przekonany, iż każdy znajdzie dla siebie coś interesującego, a obecność na „Myśliwskich Smakach” pozwoli na lepsze poznanie i zgłębienie tematów związanych z naszą mazurską przyrodą. Starostwo Powiatowe w Piszu jako główny organizator „Myśliwskich Smaków” chce tym samym w roku bieżącym podtrzymać kilkuletnią już tradycję spotkań z myślistwem oraz łowiectwem oraz kontynuować podjęte przed laty działania na rzecz wykreowania rozpoznawalnej daleko poza granicami naszego powiatu marki, stanowiącej nie tylko sposób na spędzenie czasu w sposób miły ale również niewątpliwą atrakcję turystyczną - mówi starosta piski Andrzej Nowicki.

Impreza nie może się odbyć bez pokazu gotowania. W tym roku przygotowywaniem myśliwskich specjałów zajmie się znany aktor Piotr Cyrwus. Oprócz dobrego jedzenia, będzie również dużo muzyki. Na scenie wystąpią Zespół Sygnalistów z Nadleśnictwa Drygały, „Sylwanowe Echo”, „Galindowe Rogi” oraz„ Hubertus”. Gwiazdą wieczoru będzie Luigi Pagano. 9. edycja Myśliwskich Smaków odbędzie się dziś (piątek, 25 sierpnia) na placu Daszyńskiego w Piszu. Start godz. 14.00. Wstęp wolny.

Organizatorem wydarzenia jest Starostwo Powiatowe w Piszu. Współorganizatorzy: Zarząd PZŁ Suwałki, Burmistrz Pisza, Piski Dom Kultury, Nadleśnictwa Pisz, Maskulińskie, Drygały, Muzeum Ziemi Piskiej, LOT Mazury Południowe, Koła Łowieckie: Puszcza, Dąbrowa, Cyranka, Jeleń, Zielony Krąg, Trop, Orzeł, Las.

http://m.wm.pl/2017/08/orig/mys-liwskie-smaki-pisz-2017-plakat-a3-409524.jpg


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages