Poniedziałek, 23 kwietnia 2018. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Tworzymy z naszymi kursantami rodzinę

2017-08-11 12:00:00 (ost. akt: 2017-08-11 09:23:55)
(z lewej) Kamil Szymanowski oraz Stanisław Gwiazda

(z lewej) Kamil Szymanowski oraz Stanisław Gwiazda

Autor zdjęcia: Beata Smaka

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Elita” z Pisza po raz trzeci wygrał nasz plebiscyt „ELka na 6”. Kamil Szymanowski oraz Stanisław Gwiazda świętują podwójne zwycięstwo, bo byli bezkonkurencyjni także w regionie. Serdecznie gratulujemy!

- Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować osobom, które na nas głosowały. Wygrana oznacza, że ludzie nas doceniają – nie kryje radości Kamil Szymanowski, właściciel OSK „Elita”. - Chciałbym również bardzo podziękować mojemu współpracownikowi Stanisławowi Gwieździe za serducho, które wkłada w tę pracę, za cierpliwość, ogromne zaangażowanie i wyrozumiałość.
Ośrodek Szkolenia Kierowców „Elita” istnieje już od 6 lat. To co wyróżnia jego instruktorów to spokój, opanowanie i poczucie humoru. - To nie tylko szkoła jazdy. Tak naprawdę tworzymy z naszymi kursantami rodzinę. Utrzymujemy ze sobą kontakt nawet po skończonym szkoleniu. Na drodze mogą nas spotkać różne sytuacje. Czasem zdarza się, że byli kursanci dzwonią do nas z trasy i pytają co mają zrobić - opowiada Kamil Szymanowski.
OSK Elita cieszy się dużą popularnością, nie tylko wśród mieszkańców naszego powiatu, ale także sąsiednich województw. Na kurs do „Elity” przyjeżdżają nawet osoby na co dzień mieszkający za granicą. Nic dziwnego, bo ośrodek zapewnia solidne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy.

- Uważam, że opanowanie jest tym co nas wyróżnia – dodaje Stanisław Gwiazda. - Z reguły kursanci chcą wykonywać swoje zadania jak najlepiej. Jednak nie zawsze im to wychodzi. Nie możemy się z tego powodu denerwować. Musimy zachować spokój i wykonywać to samo zadanie nawet po kilkanaście razy – przekonuje instruktor.

- Osoby, które przychodzą do ośrodka chcą się nauczyć jeździć samochodem. Instruktor jest od tego, by ukierunkować przyszłego kierowcę. Przede wszystkim na bezpieczną jazdę. Kursanci są jak nasze dzieci, które dorastają za kierownicą. Ale by osiągnąć pełną dojrzałość, muszą przejechać po zdanym egzaminie jeszcze wiele, wiele kilometrów – twierdzi Kamil Szymanowski.
Kursanci zawsze mogą liczyć na instruktorów z Elity. - Ktoś zda egzamin za pierwszym razem, ktoś za drugim lub za trzecim. Staramy się motywować przyszłych kierowców na każdym etapie. Dopóki kursant nie skończy szkolenia, jest pod naszymi skrzydłami. Nikogo nie zostawimy w potrzebie. Wiadomo, że każdy ma inne predyspozycje. Ale im cięższy materiał do szkolenia nam się trafi, tym później satysfakcja z osiągniętego celu jest większa – przekonuje Kamil Szymanowski.

Kolejne zwycięstwo w naszym plebiscycie świadczy o tym, że OSK Elita cieszy się ogromną popularnością. Wysłane SMS-y to nie jedyne dowody uznania ze strony kursantów. Są jeszcze pamiątkowe samochody czy puchary ze specjalną dedykacją dla instruktorów. - Kochamy swoją pracę, dlatego jesteśmy tu, gdzie jesteśmy – dodaje Kamil Szymanowski.


TOP 3, RANKING POWIATOWY
1. OSK Elita - Kamil Szymanowski, ul. Dworcowa Pisz
2. OSK Expert, Andrzej Sawicki, ul. Grunwaldzka, Pisz
3. OSK Kazimierz Andrzejczyk, ul. Piłsudskiego, PiszCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages