Sobota, 21 lipca 2018. Imieniny Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Jazda samochodem to ciągła obserwacja

2017-07-26 14:00:00 (ost. akt: 2017-07-26 12:52:12)
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

Nieuchronnie zbliża się koniec głosowania na najpopularniejszą szkołę jazdy. Od kilku tygodni niekwestionowanym liderem rankingu powiatowego i regionalnego jest OSK ELITA, który prowadzi pan Kamil Szymanowski z Pisza. 2. miejsce zajmuje OSK Expert, należący do pana Andrzeja Sawickiego.

- Nie ukrywam, że jestem zaskoczony tak świetnym wynikiem. Jest mi bardzo miło, tym bardziej, że działam na piskim rynku zaledwie od półtora roku. Cieszę się, bo to oznacza, że mój ośrodek darzony jest zaufaniem - komentuje pan Andrzej Sawicki. Zdaniem właściciela OSK „Expert” dobry instruktor powinien być przede wszystkim cierpliwy i wyrozumiały. - To podstawa w tym zawodzie - uważa pan Andrzej. - Pierwsze godziny za kółkiem są bardzo stresujące. Każdy kierowca przez to przechodził. Każdy kierowca uczył się jeździć. Dlatego tak ważne jest zrozumienie i pomoc ze strony instruktora. W Ośrodku Szkolenia Kierowców „Expert” duży nacisk kładzie się na teorię, którą następnie przekuwa się na praktykę. Ale to nie wszystko. - Staram się tłumaczyć moim kursantom, że jazda samochodem to ciągła obserwacja - dodaje pan Andrzej Sawicki. - Musimy reagować na to co dzieje się wokół nas. Nie możemy skupiać się tylko i wyłącznie na jednym elemencie. Należy również pamiętać o zasadzie ograniczonego zaufania.

Głosowanie w plebiscycie „Elka na 6” potrwa do 1 sierpnia do godz. 23.59. Głosowanie polega na wysłaniu głosu sms’em. Koszt jednego sms’a wynosi 1,23 zł z VAT. Kandydatury przyjmujemy do końca trwania plebiscytu. Kandydatury do tytułu „ELka na 6” mogą zgłaszać czytelnicy, mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego oraz instytucje, organizacje i stowarzyszenia. Zgłoszenia należy przesyłać na adres pisz@gazetaolsztynska.pl. Tytuł „ELka na 6” otrzymają szkoły, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Tytuł powiatowy przyznamy wtedy, kiedy w plebiscycie wezmą udział minimum trzy szkoły z powiatu. Szkoła, która uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów ze wszystkich powiatów, otrzyma wyróżnienie regionalne. Ogłoszenie wyników naszego plebiscytu oraz prezentacja laureatów nastąpi na łamach „Gazety Olsztyńskiej”, „Dziennika Elbląskiego” i tygodników lokalnych Grupy WM oraz na stronach internetowych Grupy WM.
Aktualny ranking szkół z naszego powiatu znajdziesz Tutaj

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages