Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

„Idźcie i głoście”. Jubileuszowa pielgrzymka na Jasną Górę

2017-07-06 08:33:34 (ost. akt: 2017-07-06 08:43:47)

Autor zdjęcia: Archiwum

Zapraszamy na Jubileuszową XXV Ełcką Pielgrzymkę Pieszą na Jasną Górę. Grupa Galindia Pisz wyruszy na pielgrzymi szlak 29 lipca, aby 11 sierpnia pokłonić się przed tronem Pani Jasnogórskiej. Tegorocznemu pielgrzymowaniu towarzyszyć będą słowa „Idźcie i głoście”. To szczególny jubileusz, gdyż w tym roku obchodzimy 300-lecie Koronacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.

Nasze zaproszenie kierujemy szczególnie w stronę osób, które w tym roku obchodzą 25 rocznicę urodzenia, ślubu bądź inny jubileusz- to niezwykła szansa, aby podziękować Panu Bogu za otrzymane łaski. Spotkanie przedpielgrzymkowe odbędzie się 9 lipca, w niedzielę o g. 19.00 w kościele św. Jana Chrzciciela.

Wszystkich, którzy nie mogą wyruszyć na pielgrzymkę zapraszamy na Mszę Świętą 29 lipca o godz. 6.30 do parafii św. Jana Chrzciciela, aby pożegnać pielgrzymów i odprowadzić ich do granic miasta. Zachęcamy również do dołączenia na ostatni dzień pielgrzymowania: wyjazd autokarami 10 sierpnia o g. 21.00, powrót 12 sierpnia rano, koszt: 90 zł, zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii parafii św. Jana Chrzciciela. Istnieje także możliwość pójścia na dwa pierwsze dni pielgrzymki- dla tych osób zostanie zorganizowany powrót. Więcej informacji u ks. Krzysztofa Pachuckiego- przewodnika Grupy Galindia Pisz (tel. 505 201 346).

Galindia PiszCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages