środa, 14 listopada 2018. Imieniny Emila, Laury, Rogera

Przesyłki międzynarodowe tanio i bez umowy do Niemiec

2017-07-02 12:00:00 (ost. akt: 2017-07-03 09:19:57) Artykuł sponsorowany

DHL Parcel udostępnia nadania do 28 krajów Europy, w tym do Niemiec, w punktach partnerskich w Polsce. Teraz wszyscy mogą wysyłać paczki tanio i bez umowy za Odrę! W DHL czas doręczenia za granicę wynosi nawet 2 dni.

Niemcy słyną z piwa, samochodów i dbałości o porządek. Polacy często podróżują do tego kraju - niektórzy turystycznie, inni w celach zarobkowych. Niezależnie od celu wyjazdu i czasu pobytu, DHL Parcel umożliwia wysyłanie przesyłek do bliskich w Niemczech.

Przesyłki międzynarodowe można nadawać w sieci punktów partnerskich DHL Parcel i jego Punktach Obsługi Klienta. Niskie ceny, śledzenie przesyłek online na stronie http://sprawdz.dhl.com.pl/, powiadomienia o wyjściu paczki za granicę oraz o jej doręczenie do odbiorcy to główne atuty oferty.

http://m.wm.pl/2017/07/orig/dhl-399100.jpg

Propozycja skierowana jest do klientów indywidualnych, a także firm, które nie mają umowy z DHL. Mogą oni wysyłać przesyłki do 28 krajów Europy:
- wygodnie – za pośrednictwem sieci lokalnych punktów DHL Parcel;
- bezpiecznie – każda przesyłka objęta jest ubezpieczeniem do 500 Euro w cenie;
- szybko – przewidywany czas doręczenia do Niemiec wynosi 2 dni.
DHL Parcel obsługuje przesyłki w całej Europie. Ma wiedzę o zwyczajach zagranicznych odbiorców paczek i dostosowuje usługi do ich potrzeb. Dla Niemców istotne są punkty odbioru osobistego, w których o dogodnej porze odbierają paczki. DHL Parcel posiada około 20 000 takich punktów w Niemczech. Przesyłkę może doręczyć także kurier. W przypadku nieudanej próby doręczenia, paczka trafi do punktu odbioru. Tam będzie oczekiwać na odbiorcę przez 7 dni kalendarzowych.

Nadania przesyłek krajowych i międzynarodowych w punktach DHL
DHL Parcel rozwija w Polsce sieć punktów nadania i odbioru osobistego. Obecnie liczy ona 1800 punktów, w skład których wchodzą m.in.: stacje benzynowe, sklepy
i salony prasowe, lokalne punkty usługowo – handlowe. Do końca roku planowany jest rozwój sieci o kolejne 4500 punktów.
Przesyłki międzynarodowe i krajowe można wysyłać w ponad 1100 punktach partnerskich: Inmedio, Relay, 1minute oraz w lokalnych punktach usługowo – handlowych. Charakteryzują się one elastycznymi godzinami pracy:
- prawie 90% otwartych jest minimum do godziny 21;
- 80% otwartych jest w soboty;
- ponad 50% otwartych jest w niedziele.

Punkty nadania można zobaczyć na mapie dostępnej na stronie https://parcelshop.dhl.pl/mapa?type=fm.

Ile kosztuje paczka międzynarodowa DHL Parcel?

http://m.wm.pl/2017/07/orig/paczki-399088.jpg

	http://m.wm.pl/2017/07/orig/cennik-399087.jpg
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages