Piątek, 17 stycznia 2020. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Najkrótszą noc w roku spędzą na rowerach

2017-06-19 07:12:00 (ost. akt: 2017-06-19 07:12:36)

Autor zdjęcia: pixabay

Piscy rowerzyści od czterech lat organizują Rajd Świętojański po Puszczy Piskiej. Wyprawa rowerowa odbywa się nocą i z każdą edycją cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Najbliższy rajd w sobotę 24 czerwca.

Spędzenie najkrótszej nocy w roku w bardzo interesujący sposób proponują piscy rowerzyści. W ostatni weekend czerwca organizują Rajd Świętojański po Puszczy Piskiej, który jest nocną wyprawą rowerową. Przejazd leśnymi drogami rozświetlonymi tylko lampkami dla wielu jest dużym przeżyciem. Zawsze podczas rajdu odbywa się także ognisko, a uczestnicy mają okazję wykazać się w organizowanych konkurach i zdobyć upominki.

W sobotę 24 czerwca odbędzie się czwarta edycja wyprawy. Uczestnicy wyruszą o godz. 22 z Placu Daszyńskiego w Piszu i udadzą się do osady leśnej Pieczysko. Powrót do miasta planowany jest ok. godz. 3. Do pokonania będzie 25 km. Akcja z roku na rok spotyka się z coraz większym zainteresowaniem. W ostatnim rajdzie uczestniczyło ponad 40 osób, a wśród rowerzystów byli mieszkańcy Białegostoku, Warszawy i Makowa Mazowieckiego.

Liczba osób mogących pojechać w nocnej wyprawie jest ograniczona. Zapisy uczestników pod nr tel. 503 36 44 44. W tym roku rajd będzie jednocześnie akcją charytatywną . Uczestnicy wesprą leczenie 1,5-letniego chłopca, syna miłośników turystyki rowerowej z Pisza.

	http://m.wm.pl/2017/06/orig/plakat-rajd-nocny-395111.jpg

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages