Wtorek, 22 stycznia 2019. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Postawili na bank i wygrali

2017-06-12 13:59:37 (ost. akt: 2017-06-15 02:30:37)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

W Szkole Podstawowej w Kotle Dużym odbyła się pierwsza edycja Gminnego Konkursu Wiedzy Bankowej "Postaw na bank".

1 czerwca do rywalizacji stanęły trzyosobowe zespoły z czterech szkół: SP w Liskach, SP w Jeżach, SP nr 1 w Piszu oraz gospodarzy, czyli SP w Kotle Dużym.

Uczniowie mieli do rozwiązania krzyżówkę z hasłem oraz test. Nie zabrakło też zadań praktycznych. Przewodniczącą jury była dyrektor Banku PKO BP pani Anna Cieciuch, a członkami pani Małgorzata Waszkiewicz-kierownik zespołu obsługi klienta oraz pan Marek Koszewski opiekun SKO w Liskach. Poziom uczestników był bardzo wyrównany, o zwycięstwie decydowały pojedyncze punkty.
Ostatecznie 1. miejsce zajęli uczniowie z SP w Kotle Dużym. 2. miejsce przypadło drużynie z SP w Jeżach. Na trzecim miejscu uplasowali się uczniowie z SP nr 1 w Piszu.
Konkurs zorganizowany został przez opiekuna SKO w Kotle Dużym Bożenę Nesterowicz pod patronatem Banku PKO BP w Piszu. Wydarzeniu towarzyszyło rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego pt. „Oszczędzam w SKO, bo marzę o…”. Organizatorkami przedsięwzięcia były Bożena Nesterowicz oraz Emilia Skrodzka- nauczycielka klas I-III. Nagrody główne w obydwu konkursach ufundował Bank PKO BP.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Księgowy. #2264604 | 83.6.*.* 12 cze 2017 16:43

    Panie dyrektorze niech Pan zaprosi do siebie do szkoły Janka Durnistrza Obiecanka on wam powie jak rozbić bank.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages