Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Ten zawód wymaga od nas pełnego zaangażowania

2017-06-08 12:23:38 (ost. akt: 2017-06-08 19:51:09)

Autor zdjęcia: Beata Smaka

Szukamy najpopularniejszych salonów fryzjerskich i kosmetycznych. O tytuł Mistrza Urody w obu kategoriach walczy w sumie 20 salonów z powiatu piskiego.

Jednym z kandydatów do zdobycia tytułu Mistrza Urody jest Salon Fryzjerski "Euforia"w Piszu, który prowadzi pani Monika Nerkowska. Fryzjerka nie kryła zaskoczenia nominacją. Jak sama przyznaje, fryzjerstwo jest jej największą pasją, w której realizuje się już od 7 lat. - To zawód bardzo specyficzny, ponieważ wymaga od nas pełnego zaangażowania, indywidualnego podejścia do klienta, dobrej komunikacji, zręczności manualnych, zmysłu estetycznego, wyobraźni, ale i wiedzy na temat pielęgnacji włosów oraz najnowszych trendów w nadchodzącym sezonie - mówi pani Monika Nerkowska.

Podstawą są również szkolenia. - Fryzjerstwo wymaga od nas ciągłego szlifu. Mimo nabytych już umiejętności, dobry fryzjer powinien pogłębiać swoją wiedzę, zdobywać nowe doświadczenia, wprowadzać do salonu najnowsze trendy w strzyżeniach, koloryzacji, stylizacji, aby w pełni zadowolić klientki - twierdzi właścicielka Salonu Fryzjerskiego Euforia.

A co jest modne w tym sezonie? - Najnowszymi trendami w koloryzacji na sezon 2017 są pastele w kolorach tęczy - różowe, zielone, niebieskie... - odpowiada pani Monika.

Plebiscyt "Mistrz Urody" prowadzimy we wszystkich powiatach naszego województwa. Tytuły "Mistrza Urody" w obu kategoriach w poszczególnych powiatach otrzymają lokale, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów (głosowanie odbywa się poprzez wysyłanie sms-ów). Najpopularniejsze w województwie zostaną salony, które dostaną największą liczbę głosów w regionie.

Głosowanie trwa do 30 czerwca 2017r. do godz. 23.59. Przez cały czas trwania plebiscytu można zgłaszać kandydatury. Można je wysyłać mailem na adres: pisz@gazetaolsztynska.pl

Laureatów zaprezentujemy na łamach ,,Gazety Olsztyńskiej'', ,,Dziennika Elbląskiego'' i naszych tygodników lokalnych oraz na naszych stronach internetowych. 


Sponsorem nagród dla trzech salonów kosmetycznych, które uzyskają największą liczbę głosów w plebiscycie Mistrz Urody jest firma Yonelle - wyjątkowa marka kosmetyczna.

	http://m.wm.pl/2017/05/orig/infusion-kompozycja-05-2017-388791.jpg

Więcej szczegółów znajdziesz Tutaj


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages