Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Nie wyobrażam sobie życia bez moich uczniów

2017-06-08 10:10:00 (ost. akt: 2017-06-08 10:10:19)

Autor zdjęcia: Archiwum

Trwa nasz plebiscyt na Super Belfra 2017. W konkursie biorą udział nauczyciele szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Niezmiennie od kliku tygodniu prowadzą Natalia Zadroga ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Rucianem-Nidzie oraz Anna Laudańska-Zając ze Starego Ogólniaka w Piszu. Nasi nauczyciele zajmują również wysokie miejsca w rankingach regionalnych.

O tytuł Super Belfra walczy w sumie 10 nauczycieli z powiatu piskiego. Wśród nominowanych osób znalazła się Agnieszka Kucisz. Nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Piszu zajmuje aktualnie 2. miejsce w rankingu. Jak sama przyznaje, nauczanie ma we krwi. — Odkąd sięgnę pamięcią, zawsze kogoś uczyłam. Najpierw byli to moi młodsi bracia, potem koleżanki i koledzy z osiedla. Moja mama śmieje się, że uczyłam nawet słoiki — opowiada Agnieszka Kucisz. Nasza kandydatka do tytułu Super Belfra realizuje się nie tylko w szkole. Agnieszka Kucisz znana jest również ze swojej działalności charytatywnej. To dzięki Komitetowi Społecznemu „Pisz dzieciom”, który tworzy grupa fantastycznych ludzi, udało się pomoc kilku rodzinom z Pisza i okolic. Co ważne, Agnieszka Kucisz potrafi angażować w tę pomoc również swoich uczniów. — Nie wyobrażam sobie życia bez pracy z moimi uczniami, ponieważ pozwala mi ona na realizowanie siebie, ale przede wszystkim jest ciągłym wyzwaniem, który wymaga ode mnie twórczej postawy i uczy odpowiedzialności — przyznaje nauczycielka i dodaje: — Super Belfer to przewodnik, ale i badacz, który potrafi w każdej osobie odnaleźć jego dobro oraz potencjał, który nigdy nie gaśnie. Czy zasługuję na tytuł Super Belfra? Nie wiem, ale jedno wiem na pewno, cokolwiek udało mi się zrealizować w pracy dydaktycznej, jest najczęściej efektem pracy zespołowej. Dlatego moja nominacja to również ukłon w stronę tych, którzy mnie wpierają i mi pomagają.

Nasz plebiscyt Super Belfer 2017 potrwa do 16 czerwca 2017 roku i zostanie przeprowadzony we wszystkich powiatach w regionie. W plebiscycie mogą brać udział czynni zawodowo nauczyciele pracujący na terenie województwa warmińsko-mazurskiego zgłoszeni przez czytelników "Gazety Olsztyńskiej", "Dziennika Elbląskiego" oraz tygodników lokalnych Grupy WM. Tytuł SuperBelfra 2017 w danym powiecie w kategorii szkoła podstawowa oraz szkoła ponadpodstawowa otrzyma nauczyciel, który uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Tytuły Super Belfra 2017 "Gazety Olsztyńskiej" i "Dziennika Elbląskiego" otrzymają nauczyciele szkoły podstawowej i ponadpodstawowej, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Jak zgłosić kandydata do tytułu Super Belfer 2017?
Wystarczy wysłać e-mail (zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko nauczyciela, specjalizację oraz nazwę szkoły i miejscowość w której się mieści, mile widziane krótkie uzasadnienie oraz zdjęcie) na adres e-mail: pisz@gazetaolsztynska.pl. Kandydatury można zgłaszać do 15 czerwca 2017 do godz. 12.00. Głosowanie potrwa do 16 czerwca 2017 r. do godz. 23.59.

Szczegóły znajdziesz Tutaj

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages