Czwartek, 26 kwietnia 2018. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Odnaleziono ciało mężczyzny, który wypadł z łodzi

2017-05-31 09:08:24 (ost. akt: 2017-05-31 09:15:08)

Autor zdjęcia: KPP Pisz

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci 48-letniego mieszkańca Białej Piskiej. Mężczyzna z kolegą pływał po jeziorze Roś. W pewnym momencie znalazł się w wodzie. Przez wiele dni trwały poszukiwania 48-latka. Jego ciało w jeziorze znalazł wędkarz.

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło w niedzielę (21 maja) po godz. 15.00 na jeziorze Roś. 48-letni mieszkaniec Białej Piskiej pływał z kolegą łodzią żaglową. W pewnym momencie znalazł się w wodzie. Natychmiast podjęte zostały działania przez służby ratunkowe. Niestety, nie znaleziono 48-latka.

Przez wiele dni trwały intensywne poszukiwania mężczyzny. Do działań zaangażowani byli policjanci, strażacy oraz ratownicy MOPR. 48-latka szukała także grupa płetwonurków z PSP w Giżycku, która kilkukrotnie sprawdzała jezioro przy użyciu sonaru. W akcji brali udział również żołnierze sprawdzając akwen dronem. Pomimo działań poszukiwawczych zakrojonych na szeroką skalę, nie odnaleziono zaginionego.

Wczoraj (30 maja br.) po godz. 7.00 wędkarz pływający po jeziorze Roś zauważył w trzcinach ciało człowieka. Okazało się, że jest to poszukiwany mieszkaniec Białej Piskiej. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci mężczyzny.

KPP Pisz

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (16) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. X #2268247 | 78.11.*.* 18 cze 2017 10:47

  "Koniczynowy" i ich koalicjanci z województwa wiedzieli co się działo w Piszu, wiedziała także prokuratura, również wojewódzka, a ich szefowie nadal pełnią swoje funkcje. Koledzy byłego burmistrza zrobili mu etat, żeby się nie nudził w domu. I wszystko zmierza ku przedawnieniu, mimo rzekomych wysiłków cba.

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. do obywatela #2259074 | 93.115.*.* 3 cze 2017 14:03

  Uao , do rysio z klanu skąd masz takie fakty, ze pili alkohol? juz jak coś pałdyna grzes coś palniesz to palniesz oszuście, a własnie , że nie pito na łodzi.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. opinia chce wiedzieć czy Alicki stanie przed #2259070 | 93.115.*.* 3 cze 2017 14:02

   Urzednicy z Olsztyna stanęli przed sądem. no proszę ,,........ nie dopatrując się jednak w ich działaniu, co podkreślił sędzia Krzysztof Matysiak, celu osiągnięcia korzyści.........." Z PiSZA Dlaczego nie ma jeszcze odpowiedzialnośći karnej wobec Jana Alickiego z Pisza , który miał zarzuty prokuratorskie?Dlaczego nie ma jeszcze odpowiedzialnośći politycznej Jana Alickiego z Pisza odpowiedzialności politycznej, bo ta osoba już trzecie rok jest radnym w powiecie Piskim od momentu gdy przestał byc burmistrzem Pisza? 10 lat pozbawienie wolnosci mu grozi, ,,,chyba z zarzutem właśnie osiągnięcia korzyści materialnej". Bo co robił były burmistrz? Ano przyznawał nagrody swym podwładnym pracownikom z budżetu Gminy urzędu miasta i wysyłał dwóch pracowników innych do podobno .....odbierania w części procentowej tych nagród. w 2014 przestał być burmistrzem i jeszcze nie stanął przed sądem, ma odczytane zarzuty przez prokuratora ale jeszcze jest nawet 3 lata radnym! i w olsztynie urzędnicy zostali już osądzeni a o Janie Alickim nic dalej nie słychać. Az cierpliwość społeczeństwa Pisza się skończy i moze trzeba prokurature podać do sądu za ociężałość w tej sprawie.

   Ocena komentarza: warty uwagi (11) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. popieram wpis do KPP #2259068 | 93.115.*.* 3 cze 2017 14:00

   OPINIA PUBLICZNA MA PRAWO WIEDZIEĆ. Bardzo proszę nas Piszan, nie informować o wiadomych sytuacjach bo o tym nas poinformują dziennikarze prasowi. Piszanie oczekują juz dłuższy czas informacji dotyczacej byłego burmistrza Pisza - Jana Alickiego, który już ma postawione zarzuty. Czy moze go juz ułaskawił prezydent Duda, przez wydaniem prawomocnego wyroku??? Nie!? To dlaczego nie ma jeszcze procesu karnego, za swoje przestępstwa?! Kiedy Akt oskarżenia napisze przeciwko niemu Prokuratura Okregowa w Olsztynie? Kiedy KPP poinformuje nas o ponownym procesie w sprawie Festiwalu Grzańca , gdzie został o umorzenie wobec cieśluka i pupka naczenika od burmistrza Alickiego? Miał sie rozpocząć ponowny proces w tej sprawie gdzie potencjalnym oskarzonym może być były burmistrz Pisza Jan Alicki??? Kto zwleka z poinformowaniem społeczeństwa w tej sprawie? Jak o posdzukiwaniu topielca juz dwa artykuły były, czy to Piszan interesuje? Nie! Tu niech KPP się wykaze. Równiez powinien byc osdadzony starosta, czy nie dał stanowiska pracy koledze janowi alickiemu korupcyjnie, bo stanowisko w pmosie zostało utworzone dla niego.

   Ocena komentarza: warty uwagi (11) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. Obywatel #2258618 | 37.47.*.* 2 cze 2017 19:38

   Tyle kasy naszej poszło w marne za pijaństwo.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  Pokaż wszystkie komentarze (16)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages