środa, 25 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Nasza książęca para - Marcel i Ola

2017-06-05 09:15:00 (ost. akt: 2017-06-05 09:24:20)

Autor zdjęcia: Beata Smaka

Zakończyła się dwunasta edycja plebiscytu na "Małego Księcia i Małą Księżniczkę”. Trzeba było czekać aż kilka tygodni, by poznać zwycięzców naszego konkursu. Dziś przedstawiamy Wam Aleksandrę Ropiak z Wojnowa i Marcela Gałgowskiego z Pisza, czyli książęcą parę, która podbiła serca naszych Czytelników.

Ola ma dopiero 15 miesięcy i już zdążyła zostać Małą Księżniczką powiatu piskiego. Choć zwyciężczyni sama za zdobyty tytuł jeszcze podziękować nie może, to jej mama podkreśla, że dziewczynka za parę lat na pewno ucieszy się z tak zacnego tytułu i udziału w plebiscycie. — Co prawda spodziewaliśmy się wygranej, ale nie byliśmy w 100 proc. pewni zwycięstwa. Przewaga Gabrysi z Białej Piskiej była spora, ale udało się — nie kryje radości mama naszej Małej Księżniczki pani Magdalena Ropiak.

	http://m.wm.pl/2017/06/orig/fot-1-ola-391955.jpg

Ola jest miłośniczką zwierząt. Mieszka wraz z rodzicami na wsi, stąd jej ogromne zainteresowanie krówkami, pieskami i kotkami. Oprócz tego uwielbia zabawki, które wydają przeróżne dźwięki. Dziewczynka ma dwóch starszych braci – Tobiasza i Damiana. Nasza zwyciężczyni lubi się z nimi bawić, zwłaszcza w ganianego. — Ola często naśladuje braci, choć nie zawsze są to dobre zachowania. Zdarzają się między nimi nawet małe bójki — śmieje się pani Magdalena Ropiak. Nasza Mała Księżniczka wiele już potrafi. — Coraz lepiej wychodzi jej wypowiadanie pełnych zdań. Córka umieć również pokazać czy czegoś chce lub nie — opowiada dumna mama. — Plebiscyt był dla nas fantastyczną przygodą. Na bieżąco śledziliśmy ranking. Cieszyliśmy się, gdy tych głosów było coraz więcej. Oli mocno kibicowała cała rodzina, a w szczególności babcie, które często zaglądały na waszą stronę internetową. 8 lat temu brat Oli walczył o tytuł Małego Księcia. Syn znalazł się w czołówce plebiscytu. Można powiedzieć, że udział w tej zabawie jest naszą małą rodzinną tradycją — dodaje pani Magdalena.

Tytuł Małego Księcia zdobył Marcel
Małym Księciem powiatu piskiego został Marcel Gałgowski z Pisza. Chłopiec w środę (31 maja) skończył dwa latka i ma za sobą huczną urodzinową imprezę. Jak podkreśla jego mama pani Magdalena Błaziak, wygrana w plebiscycie jest wspaniałym prezentem. — Bardzo się cieszę, tym bardziej że walka o zwycięstwo była bardzo zacięta i wyrównana — mówi mama Małego Księcia. — Marcel na pewno będzie zadowolony, gdy zobaczy swoje zdjęcie w gazecie. Zresztą synek bardzo lubi oglądać swoje zdjęcia — śmieje się pani Magdalena.

	http://m.wm.pl/2017/06/orig/fot-2-marcel-391956.jpg

Mały Książę na co dzień mieszka z rodzicami w Piszu. Jest energicznym i radosnym dzieckiem, którego wszędzie pełno. Marcel uwielbia grać w piłkę. W wolnych chwilach ogląda również bajki. Najchętniej „Świnkę Pepę” oraz „Maszę i Niedźwiedzia”. A ulubiona zabawka? — Balony. Małe czy duże. Bez różnicy. W domu mamy pełno kolorowych balonów, bo Marcel za nimi przepada — opowiada mama chłopca. Zamiłowanie do balonów to nie wszystko. Nasz Mały Książę dobrze czuje się również przed obiektywem. — Jak tylko zobaczy aparat od razu ustawia się do zdjęcia — przyznaje pani Magdalena. Trzeba przyznać, że te pozowanie bardzo dobrze mu wychodzi. Marcel to urodzony model. — Plebiscyt był dobrą zabawą, w którą zaangażowała się cała nasza rodzina. Zdecydowałam się na udział w konkursie, ponieważ chciałam zobaczyć zdjęcie syna w gazecie. Uważam, że jest to wspaniała pamiątka dla całej rodziny, no i powód do dumy — dodaje mama chłopca.

	http://m.wm.pl/2017/06/orig/ksia-z-e-ca-para-391957.jpg

Oficjalne wręczenie nagród w naszym plebiscycie odbyło się 4 czerwca w Parku Kusocińskiego w Olsztynie podczas pikniku rodzinnego. Mały Książę i Mała Księżniczka Gazety Olsztyńskiej otrzymali bony o wartości 250 zł każdy do sklepu C&A. Do zwycięzców powiatowych powędrowały vouchery do Warmiolandii. Dodatkową nagrodą były również książki „Bolek i Lolek zwiedzają Polskę” wydane nakładem wydawnictwa Znak Emotikon.

	http://m.wm.pl/2017/06/orig/ola-391958.jpg
TOP 3 MAŁA KSIĘŻNICZKA POWIATU PISKIEGO
1. Aleksandra Ropiak, Wojnowo - 35,3 proc. głosów
2. Gabriela Rudnicka, Biała Piska - 32, 8 proc. głosów
3. Pola Grzybowska, Śwignajno - 19. 3 proc. głosów

TOP 3 MAŁY KSIĄŻĘ POWIATU PISKIEGO
1. Marcel Gałgowski, Pisz - 32, 2 proc. głosów
2. Miłosz Łazarczyk, Pisz, 30, 5 proc. głosów
3. Marcel Wysota, Pisz - 26,1 proc. głosówCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages