Czwartek, 26 kwietnia 2018. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Trzy pytania do radnego Mariusza Trupacza

2017-05-19 10:00:00 (ost. akt: 2017-05-19 09:54:00)
Mariusz Trupacz, radny Rady Powiatu Piskiego

Mariusz Trupacz, radny Rady Powiatu Piskiego

Autor zdjęcia: Elżbieta Żywczyk

Przez cały rok możecie oceniać swoją władzę. Stawiajcie TAK, jeśli samorządowcy dobrze pracują, NIE - jeśli nie realizują obietnic wyborczych. W Gazecie Olsztyńskiej publikujemy krótkie rozmowy z samorządowcami. Dziś rozmawiamy z Mariuszem Trupaczem, radnym Rady Powiatu Piskiego.

— Czy bycie radnym daje Panu wpływ na to, co dzieje się w powiecie piskim?

— Oczywiście że tak, szczególnie gdy chodzi o promowanie takich dziedzin jak sport, kultura, edukacja oraz działalność społeczna i charytatywna. Czyli to, czym się zajmuję na co dzień.

— Jaka, Pana zdaniem, infrastruktura jest najbardziej potrzebna w naszym powiecie?

— Powinniśmy mocniej postawić na poprawę stanu dróg oraz budowę ścieżek pieszo-rowerowych, które wpłynęłyby na bezpieczeństwo i zdrowy tryb życia mieszkańców a także na atrakcyjność terenu, co jest bardzo istotne choćby ze względu na liczbę odwiedzających nas turystów.

— Gdyby mogły spełnić się Pana trzy życzenia....

— Po pierwsze - wielkie Tak dla nowych miejsc pracy i wielkie Tak dla rozwoju naszego miasta i regionu. Po drugie - marzy mi się współpraca wszystkich środowisk bez żadnych podziałów, życzliwość międzyludzka i wzajemna pomoc. Po trzecie - silna i zdrowa rodzina.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages