Czwartek, 26 kwietnia 2018. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Czas docenić tych, dzięki którym czujemy się piękne i piękni

2017-04-28 19:00:02 (ost. akt: 2017-05-23 14:53:08)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Któż nie chce ładnie wyglądać? Każdy chce. Mogą nam w tym pomóc między innymi fryzjerzy i kosmetyczki.

Rozpoczynamy plebiscyt "Mistrz Urody”, który pozwoli nam wyłonić najpopularniejsze salony fryzjerskie i kosmetyczne w powiecie piskim i regionie.

Plebiscyt "Mistrz Urody" prowadzimy we wszystkich powiatach naszego województwa. Tytuły "Mistrza Urody" w obu kategoriach w poszczególnych powiatach otrzymają lokale, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów (głosowanie odbywa się poprzez wysyłanie sms-ów). Najpopularniejsze w województwie zostaną salony, które dostaną największą liczbę głosów w regionie.

Głosowanie trwa do 30 czerwca 2017r. do godz. 23.59. Przez cały czas trwania plebiscytu można zgłaszać kandydatury. Można je wysyłać mailem na adres: pisz@gazetaolsztynska.pl

Laureatów zaprezentujemy na łamach ,,Gazety Olsztyńskiej'', ,,Dziennika Elbląskiego'' i naszych tygodników lokalnych oraz na naszych stronach internetowych. 


Sponsorem nagród dla trzech salonów kosmetycznych, które uzyskają największą liczbę głosów w plebiscycie Mistrz Urody jest firma Yonelle - wyjątkowa marka kosmetyczna

	http://m.wm.pl/2017/05/orig/infusion-kompozycja-05-2017-388791.jpg


Regulamin: kliknij tutaj

SALON KOSMETYCZNYSALON FRYZJERSKI


Regulamin: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages