Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Dziś ostatnia część egzaminu gimnazjalnego

2017-04-21 09:27:27 (ost. akt: 2017-04-21 10:11:14)

Autor zdjęcia: Beata Smaka

O godz. 9.00 rozpoczęła się ostatnia część egzaminu gimnazjalnego. Trzecioklasiści piszą dziś (21 kwietnia) test z języka obcego nowożytnego. Zdecydowana większość uczniów wybrała język angielski.

Najpierw nastolatkowie zmierzą się testem na poziomie podstawowym. Na rozwiązanie zadań mają 60 minut. Po przerwie – o godz. 11.00 – rozpocznie się test na poziomie rozszerzonym. Potrwa również 60 minut. Uczniowie z Gimnazjum nr 1 w Piszu zostali podzieleni na grupy i piszą test w kilku salach.

W ubiegłą środę gimnazjaliści pisali egzamin z historii i wiedzy o społeczeństwie oraz z języka polskiego. Dzień później czekała na nich część matematyczno-przyrodnicza.

Jest to ostatnia taka sesja egzaminacyjna przed planowanym stopniowym wygaszaniem gimnazjów. Obecne I i II klasy również rozwiążą testy po gimnazjum. Ostatni w roku szkolnym 2018/2019, równolegle z egzaminem dla absolwentów ośmioletnich szkół podstawowych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages