środa, 26 kwietnia 2017. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Szukamy Małego Księcia i Małej Księżniczki 2017. Rozpoczęliśmy głosowanie!

2017-03-27 10:40:00 (ost. akt: 2017-04-05 08:24:50)
Amelka Krysiak i Marcel Ruchała - nasi ubiegłoroczni zwycięzcy

Amelka Krysiak i Marcel Ruchała - nasi ubiegłoroczni zwycięzcy

Startujemy z 12. edycją plebiscytu Mały Książę i Mała Księżniczka. Jak mówi mama Marcela, naszego ubiegłorocznego zwycięzcy konkursu, plebiscyt jest wspaniałą pamiątką na lata.

- Marcelek z racji swojego młodego wieku na razie nie rozumie, że zdobył tytuł Małego Księcia. Za kilka lat będzie jednak miał o czym opowiadać swoim kolegom, a w dalszej przyszłości swoim dzieciom oraz wnukom. Zachęcam wszystkich do udziału w konkursie. To nie tylko dobra zabawa, ale też pamiątka na całe życie - przekonuje pani Justyna Ruchała i dodaje: - Zwycięski dyplom wisi w pokoju Marcela. Synek polubił również misia, którego dostał w nagrodę od „Gazety Olsztyńskiej”.
Przypomnijmy, 2-letni Marcel Ruchała z Białej Piskiej zwyciężył na szczeblu powiatowym i zajął 3. miejsce w rankingu wojewódzkim. Małą Księżniczką Powiatu Piskiego została piękna Amelka Krysiak z Pisza.

Tegoroczna edycja plebiscytu startuje dziś (27 marca) i potrwa do 26 maja 2017 do godz. 23.59. Kandydatury dzieci do lat 10 można zgłaszać do dnia 25.05.2017 roku do godz. 12. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB.

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do Plebiscytu powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu. W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2017.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: pisz@gazetaolsztynska.pl

Tradycyjnie, zwycięska para, czyli ta która otrzyma najwięcej głosów, pojawi się na okładce Gazety Piskiej.

Głosowanie będzie polegało na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł brutto. Czytelnik uczestniczący w głosowaniu może oddać dowolną liczbę głosów. Ranking będzie prezentowany na naszej stronie www.pisz.wm.pl

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Regulamin konkursu znajdziesz Tutaj

MAŁA KSIĘŻNICZKA POWIATU PISKIEGO


MAŁY KSIĄŻĘ POWIATU PISKIEGO


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages