Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Szukamy Małego Księcia i Małej Księżniczki 2017. Coraz mniej czasu na głosowanie!

2017-03-27 10:40:00 (ost. akt: 2017-05-24 21:24:36)
Amelka Krysiak i Marcel Ruchała - nasi ubiegłoroczni zwycięzcy

Amelka Krysiak i Marcel Ruchała - nasi ubiegłoroczni zwycięzcy

Plebiscyt na "Małego Księcia i Małą Księżniczkę" zakończymy 26 maja 2017 roku (godz. 23:59). Tradycyjnie, zwycięska para, czyli ta która otrzyma najwięcej głosów, pojawi się na okładce Gazety Piskiej.

W plebiscycie zostaną też wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka Gazety Olsztyńskiej. Tytuły zdobędą dzieci, które otrzymają najwięcej głosów w całym województwie.

W naszym plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone 27.03.2007 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych.

Zwycięzców powiatowych i wojewódzkich naszego plebiscytu poznamy na pikniku rodzinnym w Olsztynie w niedzielę (4 czerwca). Warto walczyć do końca, bo czekają atrakcyjne nagrody! Mały Książę i Mała Księżniczka Gazety Olsztyńskiej otrzymają bony o wartości 250 zł każdy do sklepu C&A, zwycięzcy powiatowi otrzymają vouchery do Warmiolandii. Dodatkowo do wygrania książki „Bolek i Lolek zwiedzają Polskę” wydane nakładem wydawnictwa Znak Emotikon.


	http://m.wm.pl/2017/05/orig/bil-zwiedzaja-polske-3d-388964.jpg


Zgłoszenie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną zdjęcia dziecka (na fotografii może być tylko jedna osoba) na adres: pisz@gazetaolsztynska.pl

UWAGA. Kandydatury można zgłaszać do dnia 25.05.2017 do godziny 12:00. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB.

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu. W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2017.

Głosowanie polega na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł brutto. Czytelnik uczestniczący w głosowaniu może oddać dowolną liczbę głosów. Ranking będzie prezentowany na naszej stronie www.pisz.wm.pl

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Regulamin konkursu znajdziesz Tutaj

MAŁA KSIĘŻNICZKA POWIATU PISKIEGOMAŁY KSIĄŻĘ POWIATU PISKIEGO


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages