Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Piski przedsiębiorca, Tadeusz Wróblewski, wyróżniony przez Piłsudczyków

2017-03-21 12:59:24 (ost. akt: 2017-03-21 13:31:16)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

W piątek (17 marca) w Olsztynie odbyły się wojewódzkie obchody Imienin Marszałka Józefa Piłsudskiego, organizowane przez Związek Piłsudczyków RP pod patronatem wojewody Artura Chojeckiego. Honorowe wyróżnienie - "Buławę Marszałkowską" - otrzymał piski przedsiębiorca Tadeusz Wróblewski. Serdecznie gratulujemy!

Imieniny Marszałka €“to cykliczne już wydarzenie, którego celem jest nawiązanie do tradycji rodem z II Rzeczpospolitej-świętowania imienin Naczelnika Państwa Polskiego Józefa Piłsudskiego.

Podczas uroczystości złożone zostały kwiaty pod tablicą Marszałka, a w auli Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie odbyły się okolicznościowe występy artystyczne i odczyty. Wręczono również honorowe wyróżnienia "Buławy Marszałkowskie".

W poprzednich latach laureatami wyróżnienia byli między innymi marszałek sejmu Maciej Płażyński, prof. Zbigniew Religa, prof. Wojciech Maksymowicz, Wiesław Łubiński, kanclerz BCC.

Tegorocznymi laureatami zostali Joanna Wilk-Yaridiz, inicjatorka akcji "Książka dla Rodaka i Wakacje dla Rodaka", płk dypl Tomasz Łysek oraz piski przedsiębiorca Tadeusz Wróblewski. Tadeusz Wróblewski został doceniony przez kapitułę za wkład, jaki wniósł w organizację pomocy dla Polaków na Kresach.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages