Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Kolejne zatrzymania za narkotyki

2017-03-20 11:39:31 (ost. akt: 2017-03-20 11:48:40)

Autor zdjęcia: KPP Pisz

Piscy kryminalni zatrzymali kolejne dwie osoby podejrzane o posiadanie środków odurzających. To mężczyźni w wieku 28 i 31 lat, mieszkańcy gminy Pisz. W ich mieszkaniach policjanci znaleźli i zabezpieczyli blisko 25 gram marihuany, czyli około 50 porcji dilerskich, ukrytych w szklanym słoiku i plastikowym pudełku. Za posiadanie środków odurzających grozi im kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

— Piscy policjanci zatrzymali kolejne dwie osoby podejrzane o posiadanie środków odurzających. Kryminalni znaleźli marihuanę w mieszkaniu 3-letniego mieszkańca gminy Pisz. Susz rośliny schowany był w szklanym słoiku. Policjanci zabezpieczyli słoik z zawartością oraz dwa telefony komórkowe — informuje podkom. Anna Szypczyńska, oficer prasowy KPP w Piszu.

— Środki odurzające funkcjonariusze znaleźli także w mieszkaniu 28-letniego mieszkańca tej samem miejscowości. W tym przypadku narkotyki w postaci suszu roślinnego ukryte były w plastikowym pudełku schowanym w pokoju oraz w worku foliowym ukrytym w garażu. W mieszkaniu tym kryminalni zabezpieczyli także telefony komórkowe, kartę płatniczą oraz wagę elektroniczną. W sumie policjanci zabezpieczyli środki odurzające w ilości blisko 25 gram, czyli około 50 porcji dilerskich. Wstępne badanie testerem wykazało, że znaleziony susz roślinny, to marihuana — dodaje Anna Szypczyńska.

Kryminalni w dalszym ciągu pracują nad tą sprawą. Ma ona bowiem charakter rozwojowy. Za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages