Czwartek, 23 stycznia 2020. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Będą rozmawiać o inwestycjach w powiecie

2017-03-09 12:00:11 (ost. akt: 2017-03-09 09:07:57)

W czwartek (16 marca) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Rozmowy o Polsce”, organizowane przez Jerzego Małeckiego – Posła na Sejm RP. Tym razem tematem dyskusji będą inwestycje gospodarcze w powiecie piskim.

Zaproszenie parlamentarzysty przyjął Grzegorz Smoliński – Prezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Olsztynie. Podczas czwartkowego spotkania zostanie zaprezentowana działalność Strefy. Będzie też okazja do dyskusji dotyczącej rynku inwestycyjnego w powiecie piskim. Spotkanie odbędzie się w sali widowiskowej Piskiego Domu Kultury, a jego początek zaplanowano na godz. 16.00.

- Zapraszam do Pisza wszystkie osoby zainteresowane tematem inwestycji gospodarczych w powiecie piskim – mówi poseł Jerzy Małecki. – W spotkaniu wezmą udział mieszkańcy, przedsiębiorcy, inwestorzy oraz samorządowcy. Mam nadzieję, że będzie to okazja do dyskusji, która pozwoli zobrazować potrzeby powiatu, pokazać na jakie branże przemysłowe jest on otwarty i na jakie zawody ma zapotrzebowanie rynek pracy.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages