Wtorek, 19 listopada 2019. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

Stwórz pamiątkę z Warmii i Mazur i wygraj konkurs!

2017-02-17 08:27:51 (ost. akt: 2017-02-17 08:38:20)
I miejsce ubiegłorocznej edycji konkursu: konik mazurski autorstwa Eleonory Toś

I miejsce ubiegłorocznej edycji konkursu: konik mazurski autorstwa Eleonory Toś

Autor zdjęcia: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Pamiątka regionu Warmii i Mazur”, który ma promować pamiątkę turystyczną naszego regionu. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę - 5 tysięcy złotych. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 czerwca.

Prace zgłaszane w konkursie "Pamiątka regionu Warmii i Mazur" mają nawiązywać do dziedzictwa kulturowego i charakterystyki naszego regionu.

— Samorząd województwa w 2007 roku włączył się w poszukiwania pamiątki, która może być wyróżnikiem regionu na tle innych województw. Przez te lata udało nam się zgromadzić niezłą kolekcję, której nie powstydziłaby się niejedna galeria. To już ponad 500 pamiątek, spośród których najbardziej rozpoznawalne są dzieła ceramiczne i biżuteria. Nie przestajemy liczyć na kreatywność twórców związanych z Warmią i Mazurami — mówi marszałek Gustaw Marek Brzezin.

Na zwycięzców tegorocznej edycji konkursu czekają nagrody pieniężne: I nagroda - 5 tys. zł, II nagroda - 3 tys. zł, III nagroda - 2 tys. zł. Termin składania prac mija dokładnie 30 czerwca. Regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszeniową znajdują się na portalu warmia.mazury.pl w zakładce "Turystyka i Promocja".

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages