Czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa

Wasze głosy wyłonią najpopularniejszego sportowca!

2017-02-03 08:00:00 (ost. akt: 2017-02-16 21:30:02)
Laureaci naszego plebiscytu na "Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Piskiego 2014"

Laureaci naszego plebiscytu na "Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Piskiego 2014"

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Choć nasz plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Piskiego 2016 roku ruszył zaledwie 20 stycznia, wyróżnieni przez nas zawodnicy rozpoczęli zacięty bój już od "pierwszego gwizdka". Kto - Twoim zdaniem - powinien sięgnąć po ten prestiżowy tytuł?

Miniony rok udowodnił, że nie musimy szukać świetnych sportowców po całym kraju. Charakternych, potrafiących poświęcić się swej pasji zawodników mamy bowiem na wyciągnięcie ręki. Często mijamy ich na ulicy, nie zdając sobie kompletnie sprawy z ogromu pracy wkładanej przez nich każdego dnia.

Z oczywistych względów nie mogliśmy nominować wszystkich. W wyróżnionym przez nas gronie znaleźli się jednak przedstawiciele najróżniejszych dyscyplin, którzy w ostatnich miesiącach dostarczyli naszemu regionowi nie tylko wielkich emocji, ale i powodów do dumy.

Już od samego startu plebiscytu na czele stawki plasuje się Marcin Ambroziak, zwycięzca wielu imprez biegowych, także tych o charakterze dalece wybiegającym poza lokalne granice. Zawodnik realizujący się równolegle jako żołnierz 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej wielokrotnie prezentował wysokie umiejętności sprinterskie, więc szybkie objęcie przez niego prowadzenia nikogo nie powinno dziwić (obecnie otrzymał 29,6 proc. głosów). Jego specjalnością są jednak biegi długodystansowe, więc plebiscytowi rywale mogą być pewni, że nie tylko na początku, ale i pod koniec rywalizacji będzie utrzymywał wysokie tempo.

Zapowiada się niesamowita walka. Tym bardziej, że tuż za jego plecami plasują się obecnie ci, którym wiatru w żaglach nigdy nie brakuje. Paweł Grabowski i Krystian Krysiak - poza wieloma innymi triumfami - sięgnęli latem na Węgrzech po tytuł żeglarskich mistrzów Europy, dopisując do sportowej historii Pisza kolejny piękny rozdział. Zajmowana dziś druga lokata jest wynikiem nie tylko ich sukcesów, ale i 26,7 proc. Waszych głosów.

Trzecie miejsce na podium przypada w tej chwili reprezentantowi sportów walki - Mateuszowi Żukowskiemu. Popularny "Rybak", znany z zawodowych ringów nie tylko w Polsce, ale i za granicą, dysponuje obecnie 23,3 proc. głosów. Wojownik i trener piskiego AS Fighters Team wielokrotnie pokazał, że potrafi walczyć o swoje i wiele wskazuje na to, że zyskał tym spore uznanie, które teraz przejawia się SMS-ami ze strony jego kibiców.

Tuż za podium plasują się obecnie Łukasz Świderski (Mazur Pisz) i Marcin Chmielewski (Pisz-Point), a w walce o tytuł Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Piskiego uczestniczą także Agnieszka Trzcińska, Julia Gardocka, Albin Kłos, Paweł Dymiński, Bartłomiej Kubrowski, Karol Domurat i Sebastian Nogacki.

Czołówka rankingu w każdej chwili może ulec jednak zmianie. O wszystkim decydują w końcu Wasze głosy, które oddawać możecie do 28 lutego 2017 roku (do godz. 23.59).

Jak głosować? Wystarczy SMS-a o treści GPI.NSPP.x, gdzie X to numer przypisany konkretnemu sportowcowi na numer
71051 - 1,23 zł brutto (na numer 71051) = 10 punktów
72601 - 2,46 zł brutto (na numer 72601) = 30 punktów
73601 - 3,69 zł brutto (na numer 73601) = 50 punktów

Liczba głosów przyznana kandydatowi za każdego sms-a jest zależna od ceny sms-a, która została wysłana przez głosującego.

Regulamin Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Piskiego w 2016 roku można znaleźć klikając tutaj.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages