środa, 5 sierpnia 2020. Imieniny Emila, Karoliny, Kary

Oceń swoją władzę. Zdecyduj kto zasługuje na pochwałę, a kto na minusa

2017-01-19 12:00:00 (ost. akt: 2017-01-19 12:01:34)

Teraz możecie oceniać swoją władzę przez cały rok. Uważacie, że radny, wójt czy burmistrz pracują dla dobra ogółu? Stawiacie "TAK". Nie realizują swoich obietnic wyborczych? Stawiacie "NIE".

Tym razem zmieniamy zasady naszego plebiscytu "Tak czy nie dla władzy". Oceniać swoją władzę możecie teraz cały rok, aż do 18 grudnia 2017 r. do godz. 23:59. Raz w tygodniu będziemy drukować najnowsze rankingi w naszym tygodniku oraz w Gazecie Olsztyńskiej/Dzienniku Elbląskim.

Przed przypadającym na 27 maja 2017 roku Dniem Samorządu Terytorialnego opublikujemy specjalny ranking.

Swoim radnym, prezydentom, burmistrzom, wójtom i starostom możecie przyznać głos na "tak" lub na "nie". Tytuły najlepiej ocenianych ocenianych samorządowców otrzymają ci, którzy będą mieli największą różnicę między opiniami pozytywnymi i negatywnymi.

Poprzez głosowanie wybierzecie najlepiej ocenianych radnych gminy, miejskich i powiatowych danego powiatu. Trzem radnym, którzy otrzymają najwyższe notowania ze wszystkich powiatów dodatkowo przyznany zostanie tytuł najlepiej ocenianych radnych województwa warmińsko-mazurskiego.

Radni wojewódzcy, starostowie, prezydenci, burmistrzowie i wójtowie będą przez Was oceniani na poziomie regionalnym. Tu przyznamy tytuły: najlepiej ocenianego prezydenta i burmistrza, wójta, starosty i radnego wojewódzkiego.
Wyniki ogłosimy na łamach tygodników lokalnych oraz w Gazecie Olsztyńskiej.

Laureatów powiatowych plebiscytów "Tak czy nie dla władzy" zaprezentujemy na łamach tygodników lokalnych, laureatów regionalnych poznamy na gali, podczas której wręczymy statuetki tym, którzy będą mieli największą różnicę między głosami na plus i na minus.

Tytuły zostaną przyznane w następujących kategoriach:
1. Prezydent i burmistrz
2. Wójt
3. Starosta
4. Radny miejski
5. Radny gminy
6. Radny powiatowy
7. Radny wojewódzki

Koszt wysłania SMS: 2,46 zł z VAT

Regulamin: kliknij tutaj

Radni miejscy

Radni powiatowi


Prezydent i burmistrz


Starosta

Radny Wojewódzki


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages