środa, 25 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Twoje dziecko na okładkę. 13 stycznia kończymy I etap

2016-12-02 16:16:06 (ost. akt: 2017-01-04 10:25:08)

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

Szalony i rozbrykany, a może grzeczny i spokojny? Jaki powinien być Zimowy Brzdąc 2016? O tym zdecydują czytelnicy Gazety Piskiej w kolejnej edycji naszego plebiscytu. Czekamy na kolejne zgłoszenia. Każde dziecko może trafić na naszą okładkę a potem na pierwszą stronę Gazety Olsztyńskiej.

Nasz plebiscyt odbywa się dwuetapowo. Do 13 stycznia do godziny 23.59 wybieramy Zimowego Brzdąca w poszczególnych powiatach. Od 14 stycznia do 30 stycznia 2017 do godziny 23.59 roku wybieramy Zimowego Brzdąca na szczeblu regionalnym.

Zgłoszenie dziecka do udziału w Plebiscycie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną jego jednego zdjęcia na adres: pisz@gazetaolsztynska.pl

Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. W temacie wiadomości e-mail należy wpisać: Zimowy Brzdąc 2016. W plebiscycie mogą brać udział dzieci w wieku do 10 lat (wg. stanu w roku 2016) zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych.

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do Plebiscytu powinno zawierać:
- imię i nazwisko dziecka, wiek i miejscowość
- zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekunów prawnych do wykorzystania przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu;
- akceptację postanowień regulaminu;
- imię i nazwisko rodzica/opiekuna oraz numer telefonu do kontaktu.
Dane będą przetwarzane w celu wyłonienia laureatów i opublikowania wyników.

Regulamin: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages