Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Chcesz studiować? Zapisz się na Piski Uniwersytet Trzeciego Wieku!

2016-09-13 13:29:47 (ost. akt: 2016-09-13 13:48:12)

Autor zdjęcia: Archiwum GP

Trwają zapisy na kolejny rok Piskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Słuchaczem może zostać każda osoba niezależnie od wieku, wykształcenia, będąca na emeryturze, rencie bądź trwale bezrobotna.

Karta zgłoszeniowa dostępna jest na stronie www.pdk.pisz.pl. Więcej informacji pod nr tel. 87 423 26 75 lub w sekretariacie PDK (pok. 30).

Idea uniwersytetów trzeciego wieku sprawdza się na całym świecie już od kilkudziesięciu lat. Piski Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął swoją działalność w 2012 roku. Oprócz wykładów, seniorzy mają do dyspozycji zajęcia taneczne i teatralne.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. ex #2064848 | 81.15.*.* 14 wrz 2016 09:19

  podobno radna sejmiku ufundowała nagrody i radni się zrzucili

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Skąd kasa na nagrody? #2064523 | 188.146.*.* 13 wrz 2016 17:08

  Najbardziej przemówiło do mnie to, że jak pisze ktoś: "Fundatorami byli Stanisław Pietruszyński – prezes Agrocentrum sp. z o.o., Andrzej Nowicki – Starosta Piski oraz Mariusz Trupacz – radny Rady Powiatu Piskiego." Pytanie tylko, czy przedstawiciele samorządu fundowali nagrody z własnych, czy z samorządowych pieniędzy? Bo jak z samorządowych to odczytuje to jako kampanię wyborczą za samorządowe pieniądze.

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Portal informacyjny z Pisza i okolic. #2064492 | 81.15.*.* 13 wrz 2016 15:59

  SPORT. Zakończenie rozgrywek ligowych LZS Gminy Pisz Od 22 czerwca do 4 września br. trwały rozgrywki piłkarskie Ligi Ludowych Zespołów Sportowych Gminy Pisz. Rozegrano 30 kolejek, w których padły aż 333 bramki. 11 września 2016r. odbyło się podsumowanie rozgrywek – puchar Burmistrza Pisza powędrował tym razem do Kałęczyna, a drużyna z Jeży zajęła drugie miejsce. Wyniki Ligi Ludowych Zespołów Sportowych Gminy Pisz: Kałęczyn – puchar burmistrza, Jeże, Rakowo, Bogumiły, Borki, Liski. Punktem kulminacyjnym podsumowania ligi był Turniej Piłki Nożnej o Puchar Radnych Rady Miejskiej w Piszu. Tym razem zwyciężyła reprezentacja wsi Jeże i to ona otrzymała puchar. Wyniki Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Radnych Rady Miejskiej w Piszu: Jeże – puchar radnych, Kałęczyn, Bogumiły. W podsumowaniu ligi udział wzięła Wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego – Wioletta Śląska-Zyśk i to ona wręczyła zwycięzcom medale. Wśród gości znaleźli się również Starosta Piski – Andrzej Nowicki, Burmistrz Pisza – Andrzej Szymborski oraz wielu radnych Rady Miejskiej w Piszu. Fundatorami byli Stanisław Pietruszyński – prezes Agrocentrum sp. z o.o., Andrzej Nowicki – Starosta Piski oraz Mariusz Trupacz – radny Rady Powiatu Piskiego.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-10) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages