Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Zdobywali doświadczenie pod okiem doświadczonych kolegów

2016-09-06 09:03:30 (ost. akt: 2016-09-06 09:17:56)

Autor zdjęcia: KPP Pisz

Już po raz kolejny słuchacze Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie przyjechali do Komendy Powiatowej Policji w Piszu. W ramach realizacji programu szkolenia podstawowego 20 młodych policjantów pełniło służbę wspólnie z bardziej doświadczonymi kolegami.

W piątek po raz kolejny do Komendy Powiatowej Policji w Piszu zawitali kursanci Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. 20 młodych adeptów szkoliło się pod okiem policjantów prewencji i dzielnicowych. Po odprawie i omówieniu zadań, młodzi funkcjonariusze ruszyli na służbę. - W ten sposób młodzi policjanci pod okiem starszych kolegów i wykładowców WSPol-u zdobywają doświadczenie i rozwijają swoje umiejętności, które w przyszłości będą mogli wykorzystać w pracy zawodowej - mówi Monika Boratyńska z KPP w Piszu.

Wspólnie z policjantami słuchacze czuwali nad bezpieczeństwem mieszkańców powiatu piskiego. Legitymowali osoby oraz patrolowali okolice parków oraz punktów handlowych.

Dzięki wspólnym służbom z doświadczonymi funkcjonariuszami, słuchacze poznają w praktyce metody pracy policji oraz uczą się prawidłowo wykonywać obowiązki służbowe zgodnie z zasadami etyki zawodowej.

- Obecność słuchaczy na ulicach naszego powiatu to także ogromna pomoc dla nas w realizacji codziennych zadań - dodaje Monika Boratyńska.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages