Niedziela, 5 lipca 2020. Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Przyślij zdjęcie, zagłosuj na swojego pupila! Do końca zabawy zostało tylko trzy dni.

2016-08-29 18:00:00 (ost. akt: 2016-08-31 20:40:23)
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: Elżbieta Żywczyk

Konkurs na Superpsa i Superkota 2016 dobiega końca! Naszym skromnym zdaniem wszystkie czworonogi zasługują na ten tytuł, jednak konkurs to konkurs i ktoś wygrać musi. Na zgłoszenia oraz głosowanie zostało już tylko trzy dni!

W plebiscycie na Superpsa powiatu piskiego 2016 prowadzi Zola. Na drugim miejscu jest Olaf, zaś na trzecim plasuje się Rocky. Natomiast w konkursie na Superkota liderem jest Wiesiek. Drugą lokatę póki co zajmuje Kitunia, a trzecią Rysio. Jednak wszystko jeszcze może się zmienić. Głosowanie kończymy 31 sierpnia o godz. 23.59.

Przypomnijmy, nadal możecie przysyłać do nas zdjęcia Waszych pupili.

Żeby zgłosić swojego pupila do plebiscytu „Superpies i Superkot 2016”, wystarczy wysłać jego zdjęcie (podpisane imieniem) na adres pisz@gazetaolsztynska.pl. W temacie e-maila należy wpisać Superpies i Superkot 2016. W treści prosimy napisać akceptację postanowień regulaminu, numer telefonu do kontaktu, oraz imię, nazwisko właściciela i adres zamieszkania. Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać także zgodę właściciela do wykorzystania przez organizatora zdjęcia psa/kota na potrzeby plebiscytu.

Tytuł Superpsa 2016 w danym powiecie otrzyma pies, którego zdjęcie uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.

A tytuł Superkota 2016 w danym powiecie otrzyma kot, którego zdjęcie uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Dodatkowo przyznane zostaną tytuły Superpsa i Superkota „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”. Otrzymają je pies i kot, które uzyskają największą liczbę głosów w regionie. Superpies i Superkot zostaną zaprezentowani na łamach Gazety Piskiej, a Superpies i Superkot województwa warmińsko-mazurskiego pojawią się w „Gazecie Olsztyńskiej”.

Na Superpsa i Superkota w kategorii regionalnej czekają nagrody. Sklep z artykułami dla zwierząt Diego (ul. Limanowskiego 16a/1 w Olsztynie) sprezentuje kotom, które zajmą trzy pierwsze miejsca kolejno: drapak z dzwoneczkami, transporter i przytulny domek, w którym pupil będzie mógł wypoczywać. Na troje zwycięzców w plebiscycie na Superpsa czeka pełen pakiet zabiegów rehabilitacyjnych, które poprawią samopoczucie i kondycję czworonoga. Tę nagrodę ufundowała lek. wet. Anna Kaniewska z przychodni weterynaryjnej KanVet. Laureatów zaprezentujemy także na łamach Gazety Olsztyńskiej i Dziennika Elbląskiego.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages