środa, 3 czerwca 2020. Imieniny Anatola, Leszka, Tamary

"ELka na piątkę z plusem". Ostatnie dni głosowania

2016-07-30 12:15:00 (ost. akt: 2016-07-30 12:07:35)

Przed nami ostatnie dni głosowania w plebiscycie "ELka na 5 z plusem". Która ze szkół okaże się najpopularniejsza? Którą warto polecić tym, którzy chcą zrobić prawo jazdy? O tym zdecydują Wasze głosy. Głosowanie potrwa do 31 lipca! To także ostatnie dni na zgłoszenia.

Trwa plebiscyt „ELka na 5 z plusem”, który ma wyłonić najlepszą szkołę jazdy w powiecie piskim i regionie. Choć tych dobrych jest wiele, to tylko jedna ma szansę zostać tą najlepszą. O tym, która to będzie szkoła, zadecydujecie wy. Szukamy "ELki na piątkę z plusem” z powiatu piskiego! Głosujcie na placówkę, która najlepiej przygotowuje do egzaminu na prawo jazdy.

Głosowanie rozpoczęło się 4 lipca o godzinie 12 i potrwa do 31 lipca do godz. 23.59. Szczegóły i regulamin konkursu znajdują się na stronie gazetaolsztynska.pl. Kandydatury przyjmujemy do końca trwania plebiscytu. Mogą je zgłaszać czytelnicy, mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego oraz instytucje, organizacje i stowarzyszenia, a także szkoły jazdy.

Aktualny Ranking

Regulamin konkursu znajdziesz kliknij tutaj


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages