Piątek, 25 maja 2018. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje! Zamawiamy słońce na dwa miesiące

2016-06-24 10:57:26 (ost. akt: 2016-06-24 11:46:41)

Autor zdjęcia: Elżbieta Żywczyk

Dziś koniec roku szkolnego i początek wakacji, wreszcie laba. Po raz ostatni uczniowie usłyszeli dźwięk dzwonka i na dwa długie miesiące opuszczą szkolne ławki.

Dziś we wszystkich szkołach zabrzmiał ostatni dzwonek. Po 10 miesiącach wytężonej nauki nastał ten jakże upragniony i oczekiwany - ostatni dzień roku szkolnego. Po mozolnej pracy, wkuwaniu regułek na pamięć, czytaniu lektur przyszedł czas wakacji. Jeszcze tylko galowy strój, kwiatek dla wychowawcy, świadectwo, zasłużona nagroda i czas na dwumiesięczny wypoczynek.

Dzisiaj, w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2015/2016 towarzyszyliśmy uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Piszu. Uczniowskie hasło na rozpoczęte wakacje w SP Nr 1 w Piszu brzmi:
"Zamawiamy słońce na dwa miesiące!" - tego życzymy wszystkim rozpoczynającym tegoroczne wakacje i zapraszamy do obejrzenia naszej galerii
zdjęć.

Wszystkim uczniom oraz nauczycielom udanego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Niech nadchodzące wakacje pozostawią po sobie wiele wspaniałych wspomnień oraz pozwolą na zgromadzenie nowych sił i zapału do pracy w następnym roku szkolnym. Udanych wakacji!

życzy redakcja
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages