Wtorek, 19 czerwca 2018. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

Czas docenić tych, dzięki którym czujemy się piękni!

2016-06-06 18:00:08 (ost. akt: 2016-06-06 20:15:39)
W kategorii najpopularniejszy salon kosmetyczny prowadzi salon pani Agnieszki Klimowicz

W kategorii najpopularniejszy salon kosmetyczny prowadzi salon pani Agnieszki Klimowicz

„Złote Nożyce” i „Złota Maseczka”, to plebiscyt, który pozwoli nam wyłonić najpopularniejszy salon fryzjerski i kosmetyczny w naszym powiecie oraz całym regionie warmińsko-mazurskim. Dzięki Waszym głosom, wygrani będą mogli liczyć na cenne nagrody. Jak na razie na prowadzeniu są Salon fryzjerski "Aga" oraz Studio urody "Prestige".

Lato to ulubiona pora roku wielu z nas. Temperatury za oknami sprzyjają kąpielom wodnym i słonecznym. Cieszymy się złotą opalenizną. Należy jednak pamiętać, że letnią porą nasza skóra wymaga szczególnej opieki. Jakie zabiegi sprawią, że nasza skóra odwdzięczy się pięknym, promiennym wyglądem?

— Najważniejsze jest prawidłowe zabezpieczenie skóry przed działaniem promieni słonecznych i jej nawilżenie — mówi Natalia Stępniak ze Studia urody Prestige w Piszu. — W tym okresie polecam peelingi oraz zabiegi dotleniające i regenerujące skórę.

	http://m.wm.pl/2016/06/orig/p1450793-315684.jpg
Pani Natalia Stępniak ze Studia Urody Prestige w Piszu.

Zadbana skóra to bez wątpienia najpiękniejsza kobieca ozdoba, do pełni szczęścia brakuje już tylko idealnej fryzury. Koloryzacja, modne upięcia, a może odważne cięcia? Co w tym roku stanie się hitem letnich stylizacji?

— W tym sezonie modne są naturalne fryzury. Zwiewne fale, naturalne upięcia. Tzw. fryzury czesane wiatrem. Dużą popularnością cieszą się również grzywki. Proste, sięgające do kości policzkowej. Jeśli chodzi o koloryzację, obok znanego sombre czy ombre pojawiła nowa technika, czyli strobing. Polega ona na podkreślaniu atutów twarzy — mówi Agnieszka Klimowicz z salonu fryzjerskiego "Aga" w Piszu.

Wyprawa do fryzjera czy kosmetyczki to często lekarstwo na wszystkie smutki, prawdziwa chwila relaksu, prezent dla samego siebie. Nadszedł czas by zawalczyć o prezent dla tych, którzy jak za dotknięciem magicznej różdżki poprawiają nasze samopoczucie!

Przez cały czas trwania plebiscytu można zgłaszać kandydatury. Czekamy na Wasze zgłoszenia pod adresem: pisz@gazetaolsztynska.pl

Na ulubione salony fryzjerskie oraz kosmetyczne możecie oddawać swoje głosy do 30 czerwca. Na zwycięzców plebiscytu Złote Nożyce” i „Złota Maseczka”, czeka atrakcyjna i wyjątkowa nagroda. Start up z Olsztyna Saloner.pl funduje trzem najlepszym salonom fryzjerskim i trzem salonom urody nagrodę w postaci półrocznego, bezpłatnego dostępu do internetowego systemu, służącego do obsługi salonu — z dostępem do radia wolnym od opłat ZAIKS.

Laureatów zaprezentujemy 7-8 lipca na łamach ,,Gazety Olsztyńskiej'', ,,Dziennika Elbląskiego'' i naszych tygodników lokalnych oraz na stronach internetowych. 
Głosowanie trwa do 30 czerwca 2016 r. do godz. 23.59. Zapraszamy do udziału i wspólnej zabawy.

Szczegóły dotyczące głosowania znajdziecie Tutaj

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages