Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Świadectwa odebrane, czas na maturę

2016-04-29 14:51:31 (ost. akt: 2016-04-29 17:45:23)

Od dziś są już absolwentami. Maturzyści z I Liceum Ogólnokształcącego w Piszu odebrali świadectwa i zakończyli rok szkolny. Przed nimi egzaminy maturalne, które startują 4 maja. W "Starym Ogólniaku" przystąpi do nich 58 osób.

Pożegnanie uczniów było okazją do podziękowań, życzeń i nagrodzenia tych najlepszych. Wyróżniono uczniów z najwyższą średnią, laureatów szkolnych konkursów oraz sportowców, którzy mają na swoim koncie wiele osiągnięć.

Kacper Jermacz oraz Michał Krom, którzy aktywnie kierowali pracami Samorządu Uczniowskiego otrzymali stypendium Starosty Piskiego. Ponadto zostali nagrodzeni przez Burmistrza Pisza za udział w jednym z konkursów o unijnej tematyce.

- Dzisiaj rozpoczynamy kolejny etap naszego życia, a każdy z nas wybiera własną drogę. Szanowna Dyrekcjo, drogie Grono Pedagogiczne, na Wasze ręce pragnę złożyć w imieniu wszystkich absolwentów podziękowania za trzyletnią współpracę - mówił Kacper Jermacz, przedstawiciel klas trzecich. - Były dni lepsze i gorsze. Jedynki i nieodrobione prace domowe. Pierwsze sukcesy, ale i porażki. Dziękujemy za chwile wsparcia, podnoszenia na duchu, a przede wszystkich za mobilizację. Nasza trzyletnia podróż dobiegła końca (...) Uważam, że często kierowaliśmy się myślą K.I. Gałczyńskiego: "Jesteśmy cząstką w zespole, z niego płynie nasza siła". Opuszczamy szkolne mury, ale wszystkie spędzone tutaj chwile chcemy ocalić od zapomnienia. Zabieramy ze sobą bagaż doświadczeń i wyruszamy w naszą nową drogę. Teraz możemy powtórzyć słowa Churchilla "To nie jest ko­niec, to na­wet nie jest początek końca, to do­piero ko­niec początku".Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages