Niedziela, 31 maja 2020. Imieniny Anieli, Feliksa, Kamili

Przed nami ostatnie dni głosowania na Małą Księżniczkę i Małego Księcia!

2016-04-25 09:30:00 (ost. akt: 2016-05-24 20:27:36)

Udział w plebiscycie Mały Książę i Mała Księżniczka 2016 to nie tylko świetna zabawa, ale też pamiątka na całe życie. Dzieci już po raz jedenasty mają okazję powalczyć o te tytuły i nagrody. Nasza zabawa potrwa do 24 maja do godz. 23.59.

Rozpoczęliśmy plebiscyt na Małego Księcia i Małą Księżniczkę dla dzieci do lat 10! Pierwszą kandydatką do tytułu Małej Księżniczki jest 5-letnia Maja ze Snopek (gmina Pisz). Jak przyznaje jej mama, to bardzo pogodna i wesoła dziewczynka. Maja sama namówiła rodziców do wzięcia udziału w plebiscycie. — Córka jest przede wszystkim bardzo ruchliwa i wszędzie jej pełno. Uwielbia jeździć na rowerze, a także skakać na trampolinie. Wygrana w konkursie na pewno, by ją ucieszyła — mówi pani Natalia.

Kolejną kandydatką do tytułu Małej Księżniczki jest Amelka z Pisza, która jak mówi jej mama, bardzo dobrze czuje się przed obiektywem. 3-letnia dziewczynka to wulkan energii. — Amelia jest wesołą i energiczną dziewczynką, czasem aż za bardzo — mówi pani Anna, mama Amelii. — Bardzo lubi rysować i układać puzzle, a w sezonie letnim najchętniej spędzałaby całe dnie na dworze.

Kolejną kandydatką do tytułu Małej Księżniczki jest 6-letnia Maja Zając z Rakowa. — Maja jest bardzo energiczną i towarzyską dziewczynką. Zawsze zaprasza dzieci do zabawy. Jest miłośniczką zwierząt, uwielbia koty. Nasze dziecko to burza pomysłów. Bardzo lubi kreatywne zabawy oraz różne zadania i łamigłówki.Wolny czas chętnie spędza na zabawie na świeżym powietrzu.Córka jest dla nas jak promyk słońca o poranku. Rozjaśnia nam życie — przyznaje mama Monika.

Oliwia ma prawie 5 lat i mieszka w Białej Piskiej: — Jest bardzo mądra i ambitna. Uwielbia zabawę z dziećmi, kolorowanki i puzzle — opowiada mama Weronika.

Wiktoria ma 8 lat i mieszka w Piszu: — Wiktoria jest jak wulkan, wszędzie jej pełno. Uwielbia taniec, od 4 lat uczęszcza na balet. Jest bardzo energiczną dziewczynką . Bardzo dużo czasu poświęca na sport. Rolki i rower to jest to co kocha najbardziej. Uśmiech nie znika jej z twarzy — mówi o swojej córce pani Beata.

Gabrysia jest bardzo wesołym i energicznym dzieckiem uwielbia słuchać muzyki i przy tym dobrze się bawić Lubi również zabawy z pieskiem - opowiada mama Martyna.

Lenka jest bardzo ruchliwym dzieckiem, wszędzie jej pełno. Jest bardzo kontaktowa. Jej ulubionymi zabawkami są piłeczki - mówi mama Ewa.

Angelika ma 6 lat i mieszka w Drygałach. To wesoła i odważna dziewczynka. Lubi śpiewać i tańczyć - mówi mama Barbara.

Lenka to nasz mały cud. Ma 8 miesięcy i wszystko ją interesuje. Nie wyobrażamy sobie życia bez niej - jest oczkiem w głowie całej rodziny. Zawsze jest uśmiechnięta i lubi pieski - opowiada mama Martyna.

Mała Uliana tak o sobie mówi — Mieszkam w Piszu z mamą, tatą i braciszkiem -on jest baardzo duży i ciągle mnie rozśmiesza. Uwielbiam skakać i wspinać się wysoko, wysoko... jak najwyżej!!! Ale rodzice mi troszkę nie pozwalają. Ciągle biegają za mną i wołają "Ulianka nie wolno!!!" Ostatnio nie nie upilnowali i... podbiłam sobie nawet oko :-) Lubię też dzieci i wszystkie zwierzątka... a najbardziej to chyba ptaszki i pieski. Czytam książeczki i oglądam Teletubisie i trochę inne bajki. Bardzo lubię tańczyć z mamą i tatą i trochę sama i też lubię wygłupiać się z moim bratem Gabrysiem. Mój tata mówi do mnie czasami "księżniczko" i chyba dlatego tu jestem.

Jest i kandydat na Małego Księcia. To Bartosz Laszkowski z Bemowa Piskiego. — Bartuś jest bardzo pogodnym dzieckiem. Najmłodszy w rodzinie rozpieszczany przez dziadków i ciocie. Oczko w głowie taty. Mały łobuziak. Nasz Mały Książę. Wygrana byłaby dla niego super wspomnieniem, kiedy już dorośnie — mówi mama Patrycja.

Filip ma 12 miesięcy i pochodzi z Pisza: — Jest bardzo wesołym, pełnym energii i lubiącym się bawić dzieckiem. Zgłaszając synka na ten konkurs pomyślałam że może to być fajna zabawa i pamiątka gdy dorośnie — przyznaje mama Filipa, Karolina.

Marcel ma 13 miesięcy i mieszka w Białej Piskiej: — Marcelek jest bardzo roześmianym chłopcem, bardzo lubi psocić, uwielbia spacery, jazdę na rowerku oraz zabawy w domu wraz z tatą i mamą. Lubi muzykę, gdy ją tylko usłyszy zaraz zaczyna zabawę. Jego ulubioną zabawą jest wyrzucanie z półek ubranek. Nasz mały kochany Książę. Gdyby wygrał konkurs na Małego Księcia byłaby to super pamiątka na całe życie —mówi mama Justyna.

Oliwier ma 20 miesięcy i pochodzi z miejscowości Giętkie: — Oliwier jest bardzo wesołym, energicznym i ciekawym świata chłopcem. Bardzo lubi bawić się samochodami i interesuje go majsterkowanie. Lubi też spędzać czas na dworze. Zabawa w piasku to jego żywioł — opowiada mama Marlena.

— Dawidek jest spokojnym ale wesołym chłopcem, lubi grać w piłkę i rozwiązywać różne zadania, a także słuchać opowieści na dobranoc. Daniel znów jest wesoły, ruchliwy i wszędzie go pełno. Lubi piłkę, balony, samochodziki. Uwielbia też przebywać na świeżym powietrzu — mówi mama dwóch chłopców Magdalena.

Patryk ma 5 lat. — Jest bardzo żywiołowym i roześmianym chłopcem. Nie posiedzi w miejscu, uwielbia tańczyć i śpiewać jak tylko usłyszy muzykę. Razem ze swoimi braćmi spędza czas na układaniu budowli z klocków lego — opowiada mama Urszula.

Olaf ma 6 lat i mieszka w Trzonkach. — Jest chłopcem bardzo energicznym i zawsze uśmiechniętym .Uwielbia oglądać program "Pan Robótka", z którego czerpie pomysły na swoje prace plastyczne, jak również słuchać muzyki, rysować, układać klocki Lego, spacery i zabawy z pieskiem. Latem bardzo lubi spędzać czas na plaży, grać w piłkę, skakać na trampolinie — mówią rodzice Olafa - Agnieszka i Paweł.


ZASADY PLEBISCYTU:

W naszej zabawie mogą brać udział dzieci w wieku do 10 lat, zgłoszone przez ich rodziców lub opiekunów prawnych. Zgłoszenie dziecka następuje poprzez nadesłanie jego jednego zdjęcia na adres e-mail: pisz@gazetaolsztynska.pl

Prawidłowe zgłoszenie dziecka powinno zawierać: • imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat • zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu • akceptację postanowień regulaminu • imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu.

Plebiscyt na Małego Księcia i Małą Księżniczkę 2016 trwa od 8 kwietnia do 24 maja. Zostanie przeprowadzony w 18 powiatach. W każdym powiecie zostanie wybrany Mały Książę i Mała Księżniczka 2016. Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Głosowanie polega na wysyłaniu sms-ów. Na przykład, głosując na księżniczkę z powiatu piskiego, w treści sms-a pod nr 71051 należy wpisać: GP.MKA.X, gdzie X to numer przypisany konkretnej kandydatce z listy tego powiatu. Natomiast głosując na księcia z powiatu piskiego, w treści sms-a należy wpisać: GP.MKE.X, gdzie X to numer przypisany konkretnemu kandydatowi z listy. Koszt sms-a wynosi 1,23 zł z VAT.

Regulamin konkursu znajdziesz Tutaj


Aktualny ranking:


Aktualny ranking:

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages