Znamy zwycięzców III Piskiego Biegu Narciarskiego o Puchar Jabłoni

2016-01-24 17:55:43(ost. akt: 2016-01-24 21:02:30)

Autor zdjęcia: Elżbieta Żywczyk

Kacper Janowski, Kamila Kiedrowska, Dawid Pietraszewski i Weronika Wojna wygrali w swoich kategoriach trzecią edycję Piskiego Biegu Narciarskiego o Puchar Jabłoni.
Na starcie biegu zorganizowanego w ramach cyklu Mazury Loppet Cup stanęło 80 zawodników, rozegrane zostały 4 kategorie biegowe na dystansie 10 i 5 km. Trasy wyścigu wyznaczone były na jeziorze Brzozolasek. Startujący w biegu piszanie Sebastian Ciborowski, Aneta Ciborowska i Magdalena Leymańczyk zajęli w swoich kategoriach odpowiednio trzecie, drugie i drugie miejsce.

3. Iza Kulik (Augustów) — 0:24,32

Wyniki wszystkich uczestników III Piskiego Biegu Narciarskiego o Puchar Jabłoni znajdziesz tutaj Kolejny bieg narciarski w ramach cyklu Mazury Loppet Cup, Bieg Sasinów, odbędzie się już 6 lutego.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.