Alliance Team Pisz zgarnia 5 medali w Jiu Jitsu No Gi!

2016-01-18 09:00:00(ost. akt: 2016-01-21 09:25:55)

Autor zdjęcia: Alliance Team Pisz

Udane starty naszych zawodników na Otwartych Mistrzostwach Polski Sztuk Walki w Mińsku Mazowieckim.
W sobotę (16.01) pomyślnie udały się zawody dla naszych piskich wojowników. Ośmioosobowa grupa trenera Mateusza Żukowskiego walczyła o medale na Otwartych Mistrzostwach Polski Sztuk Walki federacji WKSF w Jiu Jitsu No Gi.

W Jiu Jitsu Junior Eryk Popławski zdobył II miejsce w +80kg. W Jiu Jitsu Senior - Początkujący aż trzech zawodników, a byli to Hubert Wygnał - I miejsce oraz Bartłomiej Sobaszek - III miejsce kat. - 70kg. Ariel Walkowiak w już cięższej kat. +90kg zajął II miejsce. Natomiast w Jiu Jitsu Elita (zaawansowani) trener Alliance Team Mateusz Żukowski w kat. Open (bez podziału na kategorie wagowe) zdobył III miejsce.

Jest to bardzo cenne doświadczenie oraz coraz większa motywacja do tego, by trenować Sztuki Walki, by móc zdobywać szczyty. Zawody nie udałyby się gdyby nie pomoc Angitia - Fizjoterapia, która to sfinansowała wyjazd dla naszych zawodników!