środa, 5 sierpnia 2020. Imieniny Emila, Karoliny, Kary

II Charytatywny Maraton Zumba. Tym razem zatańczą dla Mai i Alicji

2016-01-16 12:00:00 (ost. akt: 2016-01-16 15:29:35)

Autor zdjęcia: Elżbieta Żywczyk

Pamiętacie nasz pierwszy maraton? Równo rok temu ponad dwieście osób tańczyło ZUMBĘ dla ciężko chorego Antosia. Wszyscy przekonali się, że to świetna zabawa i do tego w szczytnym celu. W niedzielę (17 stycznia) zapraszamy do sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Piszu na II Charytatywny Maraton ZUMBA. Dochód z imprezy przeznaczony będzie na leczenie Mai Szczech i Alicji Nowakowskiej.

ZUMBA to niebywały zastrzyk pozytywnej energii, radości i przede wszystkim zdrowia. Niedzielną imprezę poprowadzą licencjonowani instruktorzy ZIN z Ełku, Ostrołęki, Olsztyna, Białegostoku i Warszawy — Tym razem postanowiliśmy pomóc dwóm fantastycznym dziewczynkom, które są koleżankami z jednej klasy. Niestety los sprawił, że potrzebują naszej pomocy — mówi Agnieszka Kucisz z Komitetu Społecznego „Pisz dzieciom”. — Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy, gwarantujemy trzy godziny świetnej zabawy aerobiku z tańcem.

Oprócz tanecznego maratonu, na który radzimy zabrać wygodne obuwie sportowe, ręcznik i wodę do picia dla wszystkich chcących pomagać przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Startujemy o godz. 15:00. Wstęp na maraton to symboliczna CEGIEŁKA: dorośli 20 zł i więcej, dzieci 10 zł. Podobnie jak przed rokiem przygotowaliśmy stoiska z atrakcjami, licytację i loterię. Całkowity dochód z imprezy przekazany będzie na leczenie Mai Szczech i Alicji Nowakowskiej. Miło mi jednocześnie poinformować, że patronat honorowy nad naszą imprezą objęli: Pani Wioletta Śląska-Zyśk - wicemarszałek woj. warmińsko-mazurskiego, Pan Jerzy Małecki - poseł na Sejm RP, Pan Andrzej Nowicki - Starostwa Piski i Pan Andrzej Szymborski - burmistrz Pisza — dodaje Agnieszka Kucisz.
Zapraszamy! Przyjdź, zatańcz zumbę dla Mai i Alicji! Zabierz ze sobą rodzinę i przyjaciół! Wrzuć grosik, podziel się sercem!

e.ż.
pisz@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknijPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages