środa, 5 sierpnia 2020. Imieniny Emila, Karoliny, Kary

Świętowali Złote Gody

2015-12-09 12:00:58 (ost. akt: 2015-12-09 15:04:12)

Autor zdjęcia: Archiwum UM w Piszu

Wczoraj (8 grudnia) w Urzędzie Stanu Cywilnego w Piszu odbyła się uroczystość z okazji Złotych Godów dwóch małżeństw z terenu Gminy Pisz. Pięćdziesiątą rocznicę zawarcia związku małżeńskiego obchodzili Maria i Stanisław Józwikowie oraz Stefania i Antoni Sawiccy. Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie w imieniu Prezydenta RP wręczył jubilatom Burmistrz Pisza – Andrzej Szymborski.

Były gratulacje i życzenia, była lampka szampana i kwiaty. Było też jedno podstawowe pytanie: jak to się robi? Jak w zgodzie i miłości przeżyć ze sobą pół wieku?
Jedna też jest na to odpowiedź i recepta – w małżeństwie trzeba się przyjaźnić! Gdy żar młodzieńczej miłości i fascynacji przygasa, dzieci rosną, a na człowieka zwalają się kolejne troski i zmartwienia, trzeba się ze sobą zaprzyjaźnić. Od nowa. Trzeba poszukać we własnym mężu przyjaciela i starać się nim być dla niego. Nie każdego stać na kupowanie kwiatów, ale na dobre słowo? – Na to stać nas zawsze.

Wszystkiego najlepszego dla naszych jubilatów. Platynowe Gody już za pięć lat!

źródło:
www.pisz.pl


Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages