środa, 15 lipca 2020. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

Były policjant podejrzany o kradzież z włamaniem

2015-12-03 10:44:34 (ost. akt: 2015-12-08 12:30:32)

Autor zdjęcia: Archiwum

Kiedyś był stróżem prawa, a teraz może spędzić nawet 10 lat za kratkami. 37-letni Robert K. został zatrzymany przez policjantów zaledwie kilkanaście godzin po włamaniu się do jednej z piskich hurtowni budowlanych.

— Do zdarzenia doszło w nocy z 22 na 23 listopada. Sprawca skradł kasetę pancerną oraz elektronarzędzia. Właściciel wycenił straty na blisko 8 tys. zł — informuje podkom. Anna Szypczyńska z KPP w Piszu. W jaki sposób się tam dostał, czy miał wspólnika, a może działał w „pojedynkę” wyjaśni trwające obecnie postępowanie. Nie bierze w nim udziału piska policja i prokuratura. — Współpracujemy z policją, dlatego aby zachować obiektywizm zwróciliśmy z prośbą o wyłączenie nas z postępowania. Sprawa zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Olsztynie — potwierdza Rafał Kulągowski, szef Prokuratury Rejonowej w Piszu.
Przed odejściem na emeryturę Robert K. był funkcjonariuszem operacyjnym wydziału kryminalnego KPP w Piszu. Pracował tam także Emil T. 34-latek w maju br. został przyłapany na gorącym uczynku, gdy przy pomocy wyciągarki samochodowej próbował wyciągnąć z ziemi kabel telekomunikacyjny. Wartość strat oszacowano na 4 tys. zł. Mężczyznę nakryli w lesie, niedaleko Szerokiego Boru, policjanci patrolujący trasę Pisz - Ruciane-Nida. Zatrzymany został usunięty z szeregów policji.

red.
pisz@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknijPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages