Wtorek, 19 czerwca 2018. Imieniny Gerwazego, Protazego, Sylwii

"Młodzi kręcą Unię" - zagłosuj na filmik uczniów ze "Starego Ogólniaka"

2015-12-02 13:00:50 (ost. akt: 2015-12-02 13:19:52)
Kadr z filmiku piskich licealistów

Kadr z filmiku piskich licealistów

Autor zdjęcia: Michał Krom

W ramach konkursu pt. „Młodzi kręcą Unię”, uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Piszu - Starego Ogólniaka nakręcili filmik o wykorzystaniu funduszy unijnych. Ich filmik został zakwalifikowany do II etapu konkursu - finału. O zwycięstwo walczy 12 filmików. Głosując na filmik piskich licealistów, zwiększysz ich szansę na wygraną.

Trójka licealistów z Pisza to: Daria Ryzińska – przygotowała materiał i napisała tekst; Kacper Jermacz – użyczył głosu i razem z Darią zaprezentował nowy- piękny wizerunek naszego miasta; Michał Krom – wykonał zdjęcia przygotował filmik.

Daria Ryzińska jest uczennicą klasy IId o profilu matematyczno – informatycznym. W tym roku szkolnym otrzymała stypendium Starosty za bardzo wysokie wyniki w nauce. Przez czternaście lat trenowała pływanie i ma na swoim koncie kilka rekordów. Kacper Jermacz jest uczniem klasy IIIc o profilu matematyczno – informatycznym. Posiada talent muzyczny. Jest założycielem zespołu Johannesburg, który często koncertuje w Piszu, koncertował także w Łomży i w Warszawie. Drugi rok jest przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego. Jego występy nie tylko uświetniają imprezy szkolne, ale pomocny jest również jako ich organizator. Michał Krom jest uczniem klasy IIIa o profilu humanistycznym, wiceprzewodniczący Samorządu Uczniowskiego i przewodniczący Szkolnego Klubu „Art”. Wszechstronnie uzdolniony, robi filmiki i dokumentację fotograficzną szkoły. Bardzo zaangażowany w życie szkoły, pomocny przy organizacji imprez szkolnych. Projektuje strony internetowe oraz grafikę.

Ta trójka nakręciła filmik na konkurs adresowany do młodzieży szkół średnich i studentów z województw: warmińsko – mazurskiego i podlaskiego. Teraz znalazł się on wśród 12 filmików finałowych. Dwa zwycięskie filmiki zostaną wyłonione na podstawie głosowania internetowego, które będzie trwało do 15 stycznia. Ci młodzi ludzie nakręcili filmik, który w interesujący sposób, z młodzieńczą dynamiką pokazuje nasze piękne miasto i Mazury, podkreślając wysokie wyniki naszych żeglarzy (III miejsce w Pucharze Europy w klasie Cadet w kategorii młodzików do 14 lat). Gorąco zachęcamy do głosowania na tę sympatyczną i uzdolnioną młodzież, czyli na Pisz.

Głosujemy na Facebook-u: Konkurs „Młodzi kręcą Unię”, filmy zakwalifikowane do drugiego etapu Film konkursowy nr 11 pt.: „Młodzi kręcą Unię – Pisz”

Maria Grabowska i Edyta Skulmowska
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Klubu „Art”


Czytaj e-wydanie Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (8) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. UUUU #1876290 | 83.6.*.* 7 gru 2015 21:48

  JP2GMD

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. LOL #1872254 | 31.183.*.* 3 gru 2015 11:05

  Przepraszamy, ta strona jest niedostępna Kliknięty link mógł być uszkodzony lub strona mogła zostać usunięta. NO TO SOBIE ZAGŁOSOWAŁEM.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. reżyser #1871695 | 178.43.*.* 2 gru 2015 18:23

   Jeszcze lepszy byłby filmik ,gdyby nakręcić go o kierowniku tego obiektu Jaśiu emerycie ,przez ,którego z POMOS zwolniono dwóch trenerów pracujących tam po 20 lat i opiekujących się młodzieżą ,aby jemu stworzyć miejsce pracy.

   Ocena komentarza: warty uwagi (19) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Michał #1871460 | 78.11.*.* 2 gru 2015 14:38

   Głosować można za pośrednictwem Facebooka - tutaj link: https://apps.facebook.com/movie_c ontest/?fanpage=352&lang=pl W razie potrzeby - instrukcja: http://i.imgur.com/9XWJOo7. jpg Dziękujemy za każdy oddany na nas głos!

   ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. Absolwent (2004) #1871378 | 91.210.*.* 2 gru 2015 13:28

   Widziałem, że bieżnia jest piękna. Czy jej wykon jest konsekwencją zbiórek na płyny przeciw chwastom? Mam nadzieję, że jest tam i mój wkład.

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages