Czwartek, 26 kwietnia 2018. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Żyj zdrowo-rowerowo

2015-06-23 13:00:00 (ost. akt: 2015-06-23 13:10:13)

Nieco inny, niż w poprzednich latach, przebieg będzie miała trasa niedzielnego (28 czerwca) V Rajdu Rowerowego "Żyj Zdrowo-Rowerowo".

W ubiegłym roku miłośnicy aktywnego wypoczynku pokonali trasę wiodącą przez Pogobie Średnie, Leśniczówkę Kulik i Jabłoń. Za kilka dni wyruszą z Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piszu w kierunku Babrost i Łupek. Około godz. 14.30, na Plaży Miejskiej w Piszu, zaplanowano ognisko. Udział w rajdzie jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest przekazanie do biura M-GOSiR wypełnionej karty zgłoszenia/zgody do 28.06.2015 r. (karta zgłoszenia/zgoda jest załącznikiem do regulaminu) oraz przestrzeganie zasad niniejszego regulaminu. Można ją wysłać pocztą lub zostawić osobiście w biurze M-GOSiR Pisz (ul. Mickiewicza 2, Pisz), ewentualnie wysłać e-mailem na adres: mgosirpisz@wp.pl.

HARMONOGRAM RAJDU:
godz. 13:30

Zbiórka uczestników rajdu przed biurem M-GOSiR Pisz przy ul. Mickiewicza 2 w Piszu, przeszkolenie w zakresie bezpiecznego poruszania się po drodze i omówienie regulaminu rajdu rowerowego, przygotowanie się do jazdy.

godz. 14:00

Start rajdu. Wyruszamy spod biura M-GOSiR Pisz, kierujemy się ulicą Mickiewicza na
ul. Klementowskiego, następnie skręcamy w lewo w stronę pływalni i kierujemy się na Osiedle Wschód.

godz. 14:10

Z Osiedla Wschód polnymi drogami zmierzamy w kierunku Babrost.

godz. 15:00

Dojeżdżamy do wsi Babrosty, tutaj na placu zabaw robimy krótką przerwę na regenerację sił. Poczęstunek zostanie przygotowany przez Sołtysa Babrost p. Jerzego Kołakowskiego oraz mieszkańców wsi. Kierujemy się następnie w dalszym ciągu terenową trudną trasą na północ do Łupek.

godz. 16:00

W Łupkach robimy kolejną pauzę. Sołtys Łupek p. Natalia Kowalewska zadba o przygotowanie poczęstunku regenerującego, po którym wyruszymy w kierunku plaży miejskiej.

godz. 16:30

Po dojechaniu do plaży wspólnie posilimy się przy ognisku i tam zakończymy rajd robiąc pamiątkowe zdjęcie.

Długość trasy: ok. 16 km


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna/url]
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages